تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۲۳:۵۲:۰۰
کد مطلب : 81113
عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر آبادان خبر داد

لزوم ساماندهی برنامه‌های مصوب معوق مانده در شورای شهر آبادان

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر آبادان بر لزوم ساماندهی برنامه‌های مصوب معوق مانده در شورای شهر از سال گذشته تاکید کرد.

 

به گزارش عصرآبادان، عبدالرضا قاسمی‌زاده امشب در دومین جلسه شورای اسلامی شهر آبادان در صحن علنی این شورا اظهار کرد: امید می‌رود تا شعاری همدلی و همزبانی دولت و ملت که از سوی مقام معظم رهبری برای امسال در نظر گرفته شده به طور کامل محقق شود.

وی افزود: در این راستا باید تمام دستگاه‌های دولتی، ادارات و سازمان‌ها در فضایی صمیمی، همدل و همزبان با یکدیگر و با تلاشی مضاعف و همتی والا برای ایجاد تحولات جدید در مجموعه شهری آبادان بکوشند.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر آبادان تصریح کرد: کارها و اتفاقات خوبی در سطح شهر انجام شد اما باید پذیرفت که اشکالاتی نیز وجود دارد که نیاز به پیگیری و رفع دارد که از جمله آن می‌توان به ساماندهی کیوسک‌های سطح شهر اشاره کرد.

قاسمی‌زاده با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی در راستای ساماندهی امور معوقه و لحاظ برخی استثنائات در انجام کارها تصریح کرد: باید به مباحث عمران شهری بیشتر دقت کرد و هر آنچه را که سبب تقویت روحیه نشاط و شادمانی در مردم می‌شود را پیگیری و به انجام رساند.

وی در پایان، خواستار ایجاد فضاهای تفریحی و گردشگری در خور شأن مردم آبادان و ساخت و سازهای اصولی در سطح شهر شد و بر لزوم ساماندهی برنامه‌های مصوب معوق مانده در شورای شهر از سال گذشته تاکید کرد.

منبع: فارس