تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۴:۲۵
کد مطلب : 68502
معاون فرماندار آبادان تاکید کرد

لزوم پیگیری مصوبات شورای آموزش و پرورش آبادان

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار آبادان بر لزوم پیگیری مصوبات شورای آموزش و پرورش در این شهرستان تاکید کرد.

 

خبرگزاری فارس: لزوم پیگیری مصوبات شورای آموزش و پرورش آبادان

به گزارش عصر آبادان، سید محمد مولوی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبادان کمک‌های منطقه آزاد اروند را وظیفه‌ای برای خدمت به منطقه دانست و اظهار کرد: توانمندی مدیران آموزش و پرورش باعث شکوفایی این اداره در سطح استان شده و این اداره به کمک‌های ناچیز منطقه آزاد اروند که وظیفه این سازمان نیز به شمار می‌رود چشم داشتی ندارد.
وی ادامه داد: شورای آموزش و پرورش جزو شوراهای برتر استان است، ولی حقیقتاً ما از لحاظ تعداد جلسات و پیگیری مصوبات کمی عقب هستم و این معضل تا پایان سال جاری باید برطرف شود.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار آبادان تصریح کرد: مصوبات باید جنس قوی‌تری داشته باشند و باید در بحث خیرین بیشتر کار کرده و اعتماد بیشتری را جلب کرد و در همین خصوص به زودی یک یا دو پروژه نیز افتتاح خواهد شد.
مولوی عنوان کرد: در رابطه با سند تحول و عملیاتی شدن توسعه، روی مفاهیم تبدیل به عدد می‌توان کار کرد و نتیجه هم گرفت، همچنین ارتقای سطح علمی نیاز به برنامه ریزی کمی و کیفی دارد.
وی تاکید کرد: در بحث بازگشایی به فراخور علاقه‌مندی و وظیفه همیشه در کنار دوستان بوده‌ایم و این اداره جزو مناطق برتر بوده است.
معاون فرماندار آبادان با بیان اینکه اداره آموزش و پرورش آبادان توانمندی‌های بسیاری را دارد و این اداره صاحب ایده است افزود: به عنوان مثال ایده المپیاد مدرسه‌ای نخستین‌بار در آبادان اجرا شد و سپس سایر شهرهای به فکر برگزاری آن افتادند.

منبع: فارس