تاریخ انتشار خبر: ۳ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۰:۵۲:۴۰
کد مطلب : 33833

ماجرای انتخاب رئیس مجمع نمایندگان خوزستان/دارایی:ریاست مجمع نمایندگان استان را قبول نکرده ام/پاپی زاده:فعلا این مساله مسکوت مانده است

پیرو انتخاب نماینده دزفول به عنوان رئیس مجمع نمایندگان که با تائید و استناد به نظربه نمایندگان استان صورت گرفته بود دو نفر از نمایندگان آراء خود را پس گرفته و به نفع صیدعیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک اقدام می کنند.

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز، صبح امروز برخی منابع موثق از انتخاب عباس پاپی زاده به عنوان رئیس مجمع نمایندگان خوزستان خبردادند.

ماجرا از این قرار است که در هر دوره ای گروهی از نمایندگان اقدام به انتخاب رئیس مجمع نمایندگان استان می کنند که  در این دوره گروهی از نمایندگان که می بایست فرد منتخب را معرفی کنند رای به انتخاب آقای پاپی زاده نماینده دزفول می دهند.

پیرو انتخاب نماینده دزفول به عنوان رئیس مجمع نمایندگان که با تائید و استناد به نظربه نمایندگان استان صورت گرفته بود دو نفر از نمایندگان آراء خود را  پس گرفته و به نفع صیدعیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک اقدام می کنند.

پس از وقوع این مساله برخی خبرگزاری ها در صفحات استانی خود از انتخاب دارایی نماینده اندیمشک به عنوان رئیس مجمع نمایندگان خبر می دهند که در این خصوص نماینده اندیمشک در گفتگو با رهیاب اظهار داشت:دوستان نماینده به بنده برای ریاست مجمع رای داده اند ولی قبول نکرده ام و اصلا داوطلب اینکار نیستم اصرار برخی نمایندگان برای ریاست مجمع بنده بود.

صیدعیسی دارایی گفت:طی یکی دو روز آینده بحث ریاست مجمع نمایندگان خوزستان مشخص خواهد شد البته تفاوتی ندارد چه بنده رئیس مجمع نمایندگان باشم چه آقای پاپی قبلا هم گفتم من علاقه مند نیستم.

در همین زمینه نماینده دزفول در گفتگو با رهیاب اظهار داشت: در روزهای آینده این مساله روشن خواهد شد و فعلا این مساله مسکوت مانده است لذا ترجیحا در این خصوص اظهار نظر خاصی نداشته باشیم به مصلحت است.

دیگر  نمایندگان نیز از برگزاری مجمع نمایندگان استان طی روزهای آینده خبر می دهند  و اعلام کرده اند تصمیم قطعی در این زمینه روزهای آینده  اعلام خواهد شد.