تاریخ انتشار خبر: ۲ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۲۲:۳۲:۱۴
کد مطلب : 120802

ماجرای دختر ۶ساله و دندانپزشک اصفهانی

ترس دختر ۶ ساله از دکتر و همکاری نکردن او با دکتر، دندانپزشک را وادار به زدن سیلی به گوش این دختر بچه می‌کند.

ماجرای دختر 6ساله و دندانپزشک اصفهانی

دختربچه ۶ ساله اصفهانی که برای کشیدن دندان خود به دندان‌پزشک مراجعه کرده بود، براثر دندان‌درد شدید ناشی از کشیدن دندان، مورد ضرب و شتم دندانپزشک قرار گرفت.

به گزارش تسنیم، دختربچه ۶ ساله اصفهانی به نام “یسنا” که برای کشیدن دندان خود به یکی از کلینیک‌های دندانپزشکی در اصفهان مراجعه می‌کند، پس‌ازآنکه دندان‌درد به او غلبه کرده و گریه می‌کند، مورد ضرب و شتم دندان‌پزشک عصبی قرار می‌گیرد.

یکی از افراد نزدیک به دندان‌پزشک متخلف می‌گوید: این دندان‌پزشک سابقه کتک زدن بسیار داشته و حالت عادی ندارد.

ازاین‌رو والدین یسنای ۶ ساله از ضارب فرزند خود شکایت کرده و ماجرا برای اجرای مراحل قانونی به سازمان نظام پزشکی ارجاع داده می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفت‌وگوی کوتاهی به این ماجرا اشاره کرد و اظهار داشت: جلسه‌ای برای رسیدگی به ماجرا با حضور دندان‌پزشک و نیز خانواده کودک تشکیل شد.

غلامرضا اصغری افزود: بازرسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی این جلسه با حضور خانواده کودک و نیز دندان‌پزشک در یکی از کلینیک‌های خصوصی استان شاغل است، جریان را در دست بررسی قرار دادند.

وی تصریح کرد: در این جلسه موضوع بررسی شد و مراتب جهت رسیدگی هر چه سریع‌تر به سازمان نظام پزشکی اصفهان ارسال می‌شود.

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان: پیگیری می کنیم

پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گزارش داد: پیرو انتشار خبری تحت عنوان «دندانپزشک اصفهانی دختر ۶ ساله را کتک زد» در فضای مجازی، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در اطلاعیه‌ای از بررسی این اتفاق خبر داد.

در اطلاعیه این دانشگاه آمده است: به اطلاع می‌رساند، بازرسین معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی جلسه‌ای با حضور خانواده کودک و همچنین دندانپزشک برگزار کردند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: موضوع این پرونده که پزشک آن در یکی از کلینیک‌های خصوصی استان شاغل است بررسی و مراتب جهت رسیدگی سریع به سازمان نظام پزشکی اصفهان ارسال شده است.

به گزارش فارس، مادر به همراه دختر ۶ ساله‌اش به دکتر دندانپزشک مراجعه می‌کنند که ترس دختر ۶ ساله از دکتر و همکاری نکردن او با دکتر، دندانپزشک را وادار به زدن سیلی به گوش این دختر بچه می‌کند که این موضوع از طریق خانواده این کودک در حال پیگیری است.