تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۵:۴۸
کد مطلب : 38060

ماجرای پیمانکاری که با گرز به سراغ نماینده مسجدسلیمان رفت

اسماعیل جلیلی اظهار داشت:منابع دولت قطره چکانی است آن هم در صورت تامین و تخصیص پرداخت می شود ضرورت به کارگیری از ظرفیت های خارجی و تسهیلات برای استان امری اجتناب ناپذیر است.

 

به گزارش عصر آبادان به نقل از  رهیاب نیوز اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان خوزستان اظهار داشت:شرایط برای سرمایه گذاری در استان وجود دارد هنر ما این است که از طرفیت های موجود در حوزه سرمایه گذاری چه مقدار می توانیم بهره ببریم  باید با یک همگرایی و همدلی به این سمت حرکت کنیم.

وی ادامه داد:منابع دولت قطره چکانی است آن هم در صورت تامین و تخصیص پرداخت می شود ضرورت به کارگیری از ظرفیت های خارجی و تسهیلات برای استان امری اجتناب ناپذیر است.

جلیلی تصریح کرد:چون بحث ماده ۱۸۰ است و چسبندگی زیادی هم این موضوع به نمایندگان دارد و بعضی دستگاه ها به پیمانکاران می گفتند  برو به نماینده بگو ما در لیست پروژه ها قرار دهد تا پول شما هم به دستت برسد یکی از این پیمارنکارها با گرز سراغ ما آمد گفت من از طرف استانداری آمدم یا این پروژه را در لیست اختصاص بودجه بگذار یا همین جا خونی بپا می کنم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد:دولت یازدهم بعد از استقرار یکی از کارهای خوبی که کرد رعایت زمان در ارائه لایحه بودجه سال ۱۳۹۳ بود که همه قدرانی کردند اما در تحلیل آماروارقام این لایحه مشخص شد دولت در تامین منابع لازم برای تملک دارایی ها همه را با افت شدید روبرو کرده است که در بعضی از استان ها مثل خوزستان این افت بیشتر اتفاق افتاده بود در نهایت بعد از حاشیه ها و جلسات فراوان قرار شد برای این مشکل چاره اندیشی شود.

نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل گفت:حقیقت این است که توزیع بودجه ایی از طرف نمایندگان صورت نگرفته است بلکه پیشنهاداتی مطرح شد که بر اساس شاخص ها می توانست تصویب شوند یا تعدیل و اصلاح شوند.