تاریخ انتشار خبر: ۶ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۶:۴۲
کد مطلب : 70215

مارک بوسنیچ علیرضا حقیقی را در آغوش گرفت

آزمایش “ام آر آی” نشان می دهد که عضله حقیقی پاره شده است یا نه؟

علیرضا حقیقی دروازه بان ایران در جام ملت ها، این روزها درد می کشد. همه چیز قبل از بازی با قطر آغاز شد. این بازیکن در کتف خود احساس درد شدیدی می کرد. mri از کتف او گرفته شد و عکس خبر از آسیب دیدگی کتفش می داد. با اینهمه کادر فنی به حقیقی نیاز داشت. او باید برای تیم ملی به میدان می رفت.

خبر آنلاین – حقیقی قبل از بازی قطر سه قرص خورد و درون دروازه ایستاد. در این مسابقه فشاری به کتف او نیامد، درست مثل بازی امارات. در آن مسابقه حساس هم حقیقی با درد درون دروازه ایستاد.

هواداران از آسیب دیدگی این بازیکن خبر نداشتند و درست همه چیز در بازی عراق مشخص شد. در وقت های تلف شده، پس از گل سوم ایران به عراق، بازیکن تازه وارد حریف در کمال بی انصافی، ضربه ای فوق العاده محکم به دست و کتف علیرضا وارد کرد. این ضربه به قدری شدید بود که حقیقی نزدیک به ۵ دقیقه روی زمین افتاده بود و درد می کشید. وقتی دوربین نزدیک شد، طرفداران تازه متوجه شدند حقیقی با مصدومیتی جدی در کتفش روبروست که تنها مربوط به این مسابقه نیست.

چسب های طبی روی کتف او دیده شد و پزشک ها مدام با زدن اسپری روی آن تلاش داشتند درد کتف حقیقی را کم کنند. علیرضا در این لحظات طبیعتا باید از زمین بازی تعویض می شد اما امکانش نبود چون کروش سه تعویضش را انجام داده بود. حقیقی با وجود درد درون دروازه ایستاد و تا پایان بازی کنار تیم ملی بود. پس از مسابقه وقتی مارک بوسنیچ گلر سابق تیم ملی استرالیا این بازیکن را دید، او را در آغوش گرفت و گفت: «فکر کردم دستت شکسته است. بعد از ضربه ای که به دست و کتفت وارد شد، با غیرت ایرانی درون دروازه ایستادی.»

حقیقی پس از بازی با عراق دوباره مداوا روی کتف خود را آغاز کرد. او شب ها با درد می خوابد و قرار است مداوایش را در تهران ادامه دهد. او امروز همراه با تیم ملی به کشور بازمی گردد و چند روزی در ایران خواهد بود. علیرضا پیش از سفر به پرتغال، از کتف خود MRI می گیرد. پزشک ها پیش بینی کرده اند با توجه به دردی که او در کتفش دارد، احتمال پارگی در یکی از عضله هایش زیاد است. mri مشخص می کند که این پارگی وجود دارد یا نه.