تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۷:۳۵:۲۴
کد مطلب : 80748
زویدات؛عضو شورای شهر آبادان:

ما حافظ منافع هیچ کس نیستیم / نصب عکس تبلیغاتی نتیجه ای نخواهد داشت

عصر آبادان: شجاع زویدات گفت:ما حافظ منافع هیچکس نیستیم ، هر تیم سیاسی که بخواهد وارد عرصه سیاسی بشود ، پایگاه سیاسی اش را باید از دستگاه اجرایی با خود ببرد.

به گزارش عصر آبادان شجاع زویدات عضو شورای شهر آبادان ضمن اعلام این مطلب گفت:متأسفانه شهر ما دچار نوعی سیاست زدگی شده و نیاز است ضمن درمان ، مردم متوجه این مسئله باشند.

وی افزود: اگر شخصی دائم بیاید کاری انجام دهد و عکس خود را برای تبلیغات بزند مطمئن باشید نتیجه ای برای او حاصل نخواهد شد.

زویدات خاطرنشان کرد: افرادی که در ارگان های مهم شهر مرتبط با مردم هستند و می خواهند وارد عرصه انتخابات شوند نباید در مسئولیت خود بمانند ، چرا که احتمال سوء استفاده از سمت متصور است.

این عضو شورای شهر از به کارگیری کارشناسان غیر بومی توسط مسئولان نیز گلایه کرد و اظهار داشت: اگر قرار است کار کارشناسی صورت بگیرد از کارشناسان شهر استفاده شود ، نه اینکه بنده مسئول الآن شخصی را آوردم به او جایگاه دادم ، فرزند این شهر را کنار بگذارم و مجال ارتقاء به او ندهم صرفا چون نمی توانم از حضورش بهره برداری سیاسی کنم.

وی یادآور شد: در صورتی که شخصی قصد ورود به عرصه انتخابات داشته باشد و بخواهد خلفاء خودش را جایگزین کند بداند ما حافظ منافع هیچکس نیستیم ، هر تیم سیاسی که بخواهد وارد عرصه سیاسی بشود ، پایگاه سیاسی اش را باید از دستگاه اجرایی با خود ببرد.

شجاع زویدات همچنین گفت: وضعیت فعلی شهرداری آبادان راضی کننده نیست.

 

پی نوشت:

احتمالاً ” زویدات ” این انتقادات را علیه شخصی غیر از شهردار آبادان مطرح کرده وگرنه “شجاع” حتمن به طور شفاف از وی نام می برد!

 1. فرشیدی می‌گه:

  سال ۷۶ همه دست به دست هم داده بودن که سید محمد خاتمی رو خراب کنن اما در نهایت این ملت فرهیخته و عاقل بودند که با انتخاب خاتمی تو دهنی محکمی به مخالفانش زدند و این داستان هم در مورد آقای شیرازی تکرار خواهد شد.
  هرچه بیشتر تخریبش کنند در نظر ما محبوب تر خواهد شد
  چون به این معتقدیم که حتما مدیر لایقی است که همه به یکباره جلوی این بنده خدا صف کشیدن و سینه ستبر کردن!
  انتخابات حق همه است و ما مردم میگیم کی بره مجلس و کس نره!
  عوامفریبان در این انتخاب مردمی دیگر جایی ندارن چون از قدیم گفتن آزموده را آزمودن خطاست!

 2. امیر می‌گه:

  ازسایت عصرآبادان که توسط جوانان فرهیخته اداره میشودانتظارمیرودنسبت به تاییدنظرات مخاطبان باسلایق مختلف اقدام نماید.

 3. هر کی میاد ..... می‌گه:

  وقتی شهردار با م ک و ن د ی. و. س ی د ف ی ا ض … میکنه باید تا آخرش و بخونی . خدابخیر. کنه

 4. کاکا می‌گه:

  شهردار از وظایف اصلی خود دور شده.
  متاسفانه اکثرا داره. برنامه های تبلیغی انجام میده . خدا به خیر کنه

 5. دینگومارو می‌گه:

  جناب …
  متاسفانه شایعات زیادی در خصوص تغییر موضع ناگهانی و یک شبه ی شما در شهر شنیده می شود!
  در خصوص حضور در منزلی در امیرآباد و… بگونه ای که تن به خواسته های گروه …داده ای!
  بچه مذهبی! آقای … لطفا خوددار باش!!!

 6. ناشناس می‌گه:

  باسلام
  به نظربنده تابه امروز شهردارآبادان باتمام توان پادراین عرصه گذاشته است واینکه کدام شهردار بود که به فرزندان این شهرکه تمام زندگی ووجودشان فوتبال بود توجه داشته جزاین شهردارمحترم که زمین های چمن مصنوعی ساخت کدام شهرداربود که این همه فضای سبزدرست کرده باشدمگریادتان نمیادکه قبلا وقت یک پارک معلم بود بازهم بگم یادتان میاد که روبروی اداره یپست چه وضعیتی داشت والان چه وضعیت خوبی داره یادتان میاد خواهش میکنم ازتمامی دوستان که به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب گوش فرادهند که کسی راتخریب نکنید تخریب باید سازنده باشد(ازمدیرمحترم سایت عصرآبادان تقاضا دارم نظربنده رادرج نمایید)