تاریخ انتشار خبر: ۸ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۰:۲۷:۱۱
کد مطلب : 19245

ما در تولید محصولات کشاورزی مشکلی نداریم مشکل ما در توزیع است/بسیج،در عرصه محرومیت زدایی برنامه گسترده ای را پیش بینی کرده است

سردار حسن شاهوار پور اظهار داشت:ما در عرصه تولید مشکل نداریم مشکل ما در توزیع است کشاورز ما تولید را انجام می دهد اما روی دستش می ماند و کسی نیست آن را بخرد.

عصر آبادان –  سردار پاسدار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان در همایش بزرگ اتحاد اقوام که صبح امروز در اهواز برگزار شد اظهار داشت: بسیج در خدمت همه مردم است برای نمونه در عرصه محرومیت زدایی برنامه گسترده ایی را پیش بینی کرده ایم و جلساتی را درتهران با قرارگاه محرومیت زدایی خاتم الانبیا تشکیل دادیم.

وی افزود:روستاهای ما حداقل در ۱۹ عرصه مشکل دارند مدرسه، مسجد، جاده، آب کشاورزی، غسالخانه و…بخش عمده این مشکلات شناسایی شده اند و پس از جمع بندی که انجام شد به تهران فرستاده ایم.

سردار پاسدار حسن شاهوار پور  گفت:با بعضی از نمایندگان مجلس که درگیر این حوزه هستند جلساتی برگزار شده است آنچه که ما می توانیم در این عرصه کمک خواهیم کرد و دولت هم باید وارد میدان شود تا بتوانیم استان را به ترازی که شایسته است برسانیم.

وی دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات در بخش کشاورزی استان اظهار داشت:ما در عرصه تولید مشکل نداریم مشکل ما در توزیع است کشاورز ما تولید را انجام می دهد اما روی دستش می ماند  و کسی نیست آن را بخرد.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان  تصریح کرد:مسئولین پای کاربیایند تا بتوانیم محصولات کشاورزی استان را به کشورهای همسایه مثل عراق که امروز رابطه بسیار خوبی با آن داریم صادر کنیم .

وی تاکید کرد:امروز در حوزه نگاه مقام معظم رهبری برای حل مشکل تولید و عدم وابستگی به خارج از کشور باید قدم برداشت ما در سال گذشته نزدیک به ۷ میلیون تن خرید گندم خارجی داشتیم این برای استان و کشور ما خیلی بد است.

سردار حسن شاهوارپور در پایان خاطر نشان ساخت: اگر دولت خدمتگزار بنا دارد که مشکلات کشاورزی را حل کند  باید از نزدیک مشکلات مردم را ببیند و  وارد میدان شود تا دغدغه های کشاورزان و روستائیان را بتواند برطرف کند.

 

رهیاب نیوز