تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۸:۴۹:۴۸
کد مطلب : 93152
نماینده اهواز :

مبارزه با فساد باید جزو اولویت تمام دولت ها باشد/ مسئولین منتظرند تا فسادی پیش بیاید بعد برخورد کنند

سیدشریف حسینی استفاده از رانت ها را مهمترین عامل فساد اقتصادی عنوان کرد و گفت:رانت های موجود موجب می شود برخی ها سواستفاده کنند بعضی ها که عنوان مسئول و آقازاده را یدک می کشند به مفاسد اقتصادی آلوده شده اند اینها را باید کنترل کرد.

سیدشریف حسینی نماینده اهواز در مجلس در گفتگو با رهیاب با اشاره به اینکه مبارزه با فساد اقتصادی همیشه مورد تاکید رهبر انقلاب بوده است گفت:مبارزه با فساد اقتصادی به سالم سازی جامعه کمک می کند و اعتماد مردم به مسئولین را افزایش می هد و سبب رونق کسب و کار می شود.

وی ادامه داد:متاسفانه همه مسولین منتظر این هستند تا فسادی پیش بیاید بعد برخورد کنند در حالیکه باید دنبال پیشگیری و راه های کنترل مفاسد باشیم.
نماینده مردم اهواز معتقد است زمینه های فساد در جامعه باید از بین برود او می گوید نشست ها و همایش ها در این رابطه باید نمود عینی داشته باشد.
سیدشریف حسینی با تشکر از برخورد قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی گفت:مبارزه با فساد باید جزو اولویت تمام دولت ها باشد.
وی ادامه داد:رهبر انقلاب هم تاکید کرده اند که مشکل فساد اقتصادی با همایش و  کنفرانس حل نمی شود بلکه باید دنبال راهکارهای عملی بود.
عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد:با دزد دزد کردن مشکلی حل نمی شود بلکه باید استراتژی مبارزه با فساد را در جامعه تعریف کنیم تا آینده ای بهتر در این زمینه داشته باشیم.
سیدشریف حسینی معتقد است باید راه های کنترلی را افزایش داد وی ادامه داد:قانون کلی است ولی نحوه استفاده از قانون مهم است.
وی گفت:اگر قوه مجریه و قضائی احساس می کنند قانون برای مبارزه با مفاسد کم است مجلس این آمادگی را دارد خلاهای قانونی را برطرف کند.
نماینده اهواز استفاده از رانت ها را مهمترین عامل فساد اقتصادی عنوان کرد و گفت:رانت های موجود موجب می شود برخی ها سواستفاده کنند بعضی ها که عنوان مسئول و آقازاده را یدک می کشند به مفاسد اقتصادی آلوده شده اند اینها را باید کنترل کرد.