تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۸:۲۸
کد مطلب : 123557

مبلغ سعودی: ایران در پی ترور من بود!

یکی از مبلغان سعودی به شیوه دیگر شخصیت‌های این رژیم، به سناریوسازی و طرح ادعاهای خیالپردازانه بر ضد جمهوری اسلامی ایران روی آورد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از الجزیره، «عائض قرنی،» مبلغ سعودی، در ادامه اتهامات سریالی شخصیت‌های سعودی بر ضد ایران مدعی شد ایران در پشت پرده سوء قصد به وی در شش ماه قبل بوده است.
وی ادعا کرد: عبدالله بصیری، سفیر عربستان در فیلیپین، به من گفته که تحقیقات ثابت کرده، ایران در پشت پرده سوء قصد به من بوده است.
“عائض القرنی” مبلغ مشهور عربستان سعودی چندی پیش از یک عملیات نافرجام ترور در فیلیپین جان سالم به در برد.
این موضع‌گیری مبلغ وهابی سعودی را می‌توان در ادامه سریال اتهامات بی‌اساسی که مقامات و شخصیت‌های سیاسی و دینی سعودی به ایران می‌زنند، دانست. هدف از این مواضع، به راه انداختن تبلیغات و ایجاد جو روانی بر ضد جمهوری اسلامی ایران است.
گویا اتهام زنی تبدیل به یک بازی بیهوده شده است که به نوبت دیپلمات‌ها و شخصیت‌های سعودی به ایران اتهامات بی پایه و اساس می‌زنند.
رژیم تروریسم‌پرور سعودی برای مردم منطقه و دنیا آسایش باقی نگذاشته است؛ نه عراقی‌ها و سوری‌ها از تروریسم ریاض در امان هستند نه یمن و اروپا و آمریکا و شرق آسیا.
کیست که نداند این رژیم چه هزینه های گزافی برای ترور و ارعاب اختصاص می‌دهد. جگرخواران در سوریه و بمب‌گذاران در بازارهای مردمی در عراق و کودکشان در یمن همگی گواه تروریسم پرور بودن، آل سعود است.
اصولا اساس و پایه شکل گیری رژیم سعودی ترور و تروریسم و کشتار و ویرانی و ذبح کردن دیگران است.
عائض قرنی از علمای درباری است که به عنوان مُهره رژیم سعودی وظیفه دارد تا بخشی از پازل  بر ضد جمهوری اسلامی ایران را کامل کند.