تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۷:۳۰:۱۷
کد مطلب : 43997

مترو سواری محسن رضایی در تبریز + تصویر

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در فاز اول خط یک مترو تبریز از این پروژه ملی بازدید کرد و مسیر ایستگاه ائل‌گلی تا ایستگاه استاد شهریار را با متروی تبریز طی کرد.

به گزارش  عصر آبادان، ، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، محسن رضایی و هیئت همراه مسیر ایستگاه ائل گلی تا ایستگاه استاد شهریار را با مترو تبریز طی کردند.

در این بازدید که شهردار، رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز و جمعی از مدیران شهری تبریز نیز حضور داشتند محمدصادق پشمینه‌آذر، مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز گزارشی از وضعیت مترو تبریز به حاضران ارائه کرد.

محسن رضایی برای شرکت در سمینار علمی پژوهشی سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران در تبریز حضور یافته بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این بازدید بر لزوم توجه به ایمنی و تسریع در اجرای پروژه قطار شهری کلانشهر تبریز تاکید کرد.

فاز اول خط یک متروی تبریز به طول شش کیلومتر در حال حاضر به اتمام رسیده است و در حال حاضر یک رام قطار روزانه مسافران را از منطقه ائل‌گلی تا ایستگاه شهریار و بالعکس منتقل می‌کند.

فاز اول متروی تبریز با هزینه‌ای بالغ بر یک هزار میلیارد به اتمام رسیده است و تکمیل فاز دوم پروژه قطار شهری تبریز بودجه‌ای بالغ بر یک هزار و ۴۰۰ میلیارد نیاز دارد.

با اهدای لوح یادبود صورت گرفت؛

تقدیر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز

گزارش دیگری حاکی است، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعطای لوح یادبود به مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل و معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تبریز، از برنامه‌ریزی و اقدامات شهرداری تبریز در برگزاری کارگاه‌ علمی و پژوهشی سند چشم‌انداز تقدیر کرد.

محسن رضایی در جمع مدیران شهرداری تبریز با اشاره به میزبانی شهرداری تبریز در برگزاری کارگاه‌های پژوهشی سند چشم‌انداز گفت: سطح انتظارات و توقعات از شهرداری تبریز بالا است.

وی خاطرنشان کرد: تحقق شاخص‌های مختلف سند چشم‌انداز در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی، نیازمند تبیین و آموزش اهداف و راهبردهاست.

رضایی در پایان این نشست، با اهدای لوح یادبود به میراعتماد عمادی مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز و محمدابراهیم رمضانی معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تبریز، از برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات شهرداری تبریز در برگزاری مناسب کارگاه‌ علمی و پژوهشی سند چشم‌انداز قدردانی کرد.

منبع: فارس
انتهای پیام