تاریخ انتشار خبر: ۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۹:۴۲
کد مطلب : 83862
مدیر پرستاری دانشکده علوم پزشکی آبادان اعلام کرد

متقاضی شدن ۷۷ نامزد برای حضور در انتخابات نظام پرستاری دانشکده علوم پزشکی آبادان

مدیر پرستاری دانشکده علوم پزشکی آبادان از متقاضی شدن ۷۷ نامزد برای حضور در انتخابات هیئت مدیره نظام پرستاری این دانشکده خبر داد.

سکینه حسینجانی اظهار کرد: بعد از پایان زمان ثبت‌نام، برای شرکت در انتخابات نظام پرستاری دانشکده علوم پزشکی آبادان ۷۷ نفر متقاضی و نامزد شدند.

وی اضافه کرد: از این تعداد؛ ۲۷ نفر برای هیئت مدیره خرمشهر، ۲۹ نفر آبادان و ۲۱ نفر نیز برای عضویت در هیئت مدیره نظام پرستاری شادگان ثبت‌نام کردند.

مدیر پرستاری دانشکده علوم پزشکی آبادان افزود: ثبت‌نام از متقاضیان و داوطلبان هیئت مدیره‌های شهرستان‌های دانشکده علوم پزشکی آبادان از تاریخ ۲۶ فروردین‌ماه امسال آغاز و تا ششم اردیبهشت ۹۴ بدون محدودیت وقت اداری انجام شد.

حسینجانی ادامه داد: مراحل تایید صلاحیت داوطلبان با استعلام از چهار نهاد دولتی؛ سازمان ثبت احوال، وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی و دادستانی انجام می‌شود.

وی با اشاره به زمان اعلام تایید صلاحیت داوطلبان شرکت در انتخابات نظام پرستاری دانشکده علوم پزشکی آبادان، گفت: هیئت نظارت بر این انتخابات تا روز سی‌ام اردیبهشت‌ماه جاری فرصت دارد که صلاحیت داوطلبان را به هیئت اجرایی اعلام و در تاریخ دوم خرداد ماه نیز اسامی آنها اعلام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، انتخابات هیئت مدیره نظام پرستاری دانشکده علوم پزشکی آبادان همزمان با سراسر کشور در روز ۲۹ خردادماه امسال برگزار می‌شود، نتایج این انتخابات در روزهای ۳۰ و ۳۱ خردادماه سال جاری اعلام می‌شود.

منبع: فارس