تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۰۰:۳۲:۲۵
کد مطلب : 93014
دردسرهای رابطه قبل از ازدواج؛

مثله کردن پسر جوان به خاطر”مهدور الدم” بودن!+عکس

پرونده زوج جنایتکار که به اتهام قتل پسر جوان به قصاص و ۱۵ سال زندان محکوم شده بودند، با قبول درخواست اعاده دادرسی دوباره به جریان افتاد.

نقل از جام جم، پرونده زوج جنایتکار که به اتهام قتل پسر جوان به قصاص و ۱۵ سال زندان محکوم شده بودند، با قبول درخواست اعاده دادرسی دوباره به جریان افتاد.

 

این زوج مدعی هستند، با تصور مهدورالدمی پسر جوان او را به قتل رسانده اند.

متهمان که مریم و علیرضا نام دارند تیرماه سال ۹۱ با طراحی نقشه ای مقتول را که احمد نام دارد به خانه کشاندند و او را به قتل رساندند..

 

علیرضا در اعترافاتش گفت: وقتی با مریم ازدواج کردم نمی دانستم احمد در زندگی او بود. از رابطه ای که بعد از ازدواج ما داشتند هم خبر نداشتم تا این که متوجه این ارتباط و مزاحمت های مقتول شدم. احمد تهدید کرد اگر مریم را طلاق ندهی همه عکس و فیلم هایی را که دارم پخش می کنم. به زنم گفتم احمد را به خانه بکش و فیلم ها را از او بگیر. روز حادثه من در اتاق خواب مخفی شده بودم. احمد به خانه مان آمد و دو ضربه چاقو به شکمش زدم. مریم هم به او ضربه زد چون خیلی از دستش عصبانی بود، مرتب به سر و بدن او می کوبید و کتکش می زد. جسد را مثله کردم و در کیسه های زباله گذاشتم، بعد با وانت دوستم آن را به جاده شهریار منتقل کردم و به آتش کشیدم.

 

مریم هم ادعاهای همسرش را تائید کرد و گفت: احمد تهدید می کرد اگر با او ارتباط نداشته باشم فیلم و عکس هایی که از من دارد را پخش می کند.آذر سال ۹۲ متهمان در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه قرار گرفتند که در این جلسه هم با قبول اتهام خود، ادعاهای قبلی را تکرار کردند.

 

قضات نیز با توجه به درخواست اولیای دم، علیرضا را به قصاص محکوم کرده و مریم نیز به ۱۵ سال حبس محکوم شد.حکم مجازات نیز در دیوان عالی کشور تائید شد.

 

در ادامه متهمان با درخواست اعاده دادرسی، مدعی شدند با اعتقاد به مهدورالدمی مقتول او را به قتل رسانده اند.

قضات دیوان عالی کشور هم با قبول این درخواست پرونده را برای رسیدگی دوباره به شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران فرستادند.

 

صبح دیروز متهمان به ریاست قاضی نورالله عزیزمحمدی، پای میز محاکمه قرار گرفتند.در ابتدای این جلسه مادر مقتول برای قاتل فرزندش تقاضای قصاص کرد.

 

در ادامه علیرضا در دفاع از خود گفت: من وقتی متوجه ماجرا شدم، ابتدا به موضوع اهمیت ندادم اما مزاحمت های احمد همچنان ادامه داشت تا این که شب حادثه به بهانه تحویل دادن فیلم به خانه ما آمد. او قصد تعرض به همسرم را داشت که من با اعتقاد مهدورالدمی او را کشتم. مقتول به مزاحمت هایش پایان نمی داد و به نظر من باید کشته می شد.

 

مریم هم در دفاع از خود گفت: احمد به بهانه منتشر نکردن فیلم، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. شب حادثه هم قصد آزار مرا داشت که ناکام ماند.

پس از آخرین دفاعیات متهمان، قضات دادگاه برای تصمیم گیری درباره ادعای متهمان وارد شور شدند.