تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۰:۴۹
کد مطلب : 76130

مجروح کردن پلیس با ضربات چاقو

مامور وظیفه شناسی که مانع از فرار سارق زورگیر شده بود با سه ضربه چاقو مجروح شد.

 ماموران تجسس کلانتری آبکوه، پنج شنبه گذشته حین انجام وظیفه در خیابان فرامرز عباسی به فردی که به طور مشکوکی در یکی از کوچه های فرعی کشیک می داد مشکوک شدند و برای بررسی موضوع به سمت وی حرکت کردند وی که متوجه حضور ماموران در محل شد به سرعت به سمت یک خودروی پارک شده که دارای دو سرنشین دیگر بود حرکت کرد و پس از سوار شدن بی درنگ از محل متواری شدند.

ماموران هم که به ماجرا مشکوک شده بودند به تعقیب خودرو پرداختند. سه زورگیر که به دستور ایست پلیس توجهی نداشتند و به سرعت در حال فرار بودند در یک لحظه با برهم خوردن تعادل خودرو با دیوار یک منزل مسکونی برخورد کردند که با توقف خودرو پای پیاده به فرار خود ادامه دادند.

یکی از ماموران تجسس کلانتری آبکوه به تعقیب یکی از سارقان پرداخت و توانست مانع فرار او شود اما این سارق که خود را دستگیر شده، می دید با چاقویی که همراه داشت به سمت مامور وظیفه شناس حمله کرد و سه ضربه به سروصورت و گردن مامور وارد کرد تا شاید بتواند از چنگ قانون فرار کند اما این طور نشد و مامور همچنان که از ناحیه سروصورت دچار خونریزی شده بود با استفاده از قانون به کارگیری سلاح پس از شلیک چند تیر هوایی سارق را دستگیر کرد.

در ادامه ماموران با دستور معاون دادستان مجتمع قضایی شهید کامیاب دو متهم دیگر را که از محل متواری شده بودند در مخفیگاهشان در بولوار طبرسی شناسایی و دستگیر کردند. در بازجویی های فنی و پلیسی متهمان اعتراف کردند آن روز برای زورگیری به محل رفته بودند و به بیش از ۲۰ فقره سرقت و زورگیری اعتراف کردند.

منبع: خراسان