تاریخ انتشار خبر: ۱ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۳:۰۷
کد مطلب : 96908
عضو هیأت رئیسه مجلس:

مجلس در مقابل اقدامات کنگره امریکا منفعل عمل نمی کند/بازرسی از مراکز نظامی خط قرمزی است که عبور از آن ممکن نیست

سیدشریف حسینی اظهار داشت:مجلس بر خطوط قرمزی که رهبر انقلاب ترسیم کرده اند پافشاری خواهد کرد چون ما نماینده مردمی هستیم که همین را از ما می خواهند.

 

سیدشریف حسینی نماینده  مردم اهواز در مجلس در گفتگو با رهیاب با اشاره به عزم قاطع مجلس و اقتدار نمایندگان در حمایت و پشتیبانی از حقوق هسته ای کشور  گفت:چارچوب اصلی و نقشه راه مذاکرات هسته ای توسط مقام معظم رهبری دقیقا ترسیم شده است و تیم مذاکره کننده بابد بر اساس این نقشه راه عمل کند.
وی ادامه داد:جمله معروف و زیبای حضرت امام برای این روزها خیلی کاربرد دارد که امریکا هیچ غلطی نمی تواند کند تصمیماتی که کنگره امریکا می گیرد برای ما ارزشی ندارد.
سیدشریف حسینی گفت:مردم ما در تمام صحنه ها جواب امریکایی ها را محکم داده اند در تشییع شهدای غواض دوباره پاسخ محکمی به زیاده خواهی های امریکا دادند.
وی با بیان اینکه بازرسی از مراکز نظامی از خطوط قرمزی است که عبور از آن ممکن نیست اضافه کرد:ما هرگز در مذاکرات، عزت خود را زیرپا نخواهیم گذاشت و در مذاکرات به هیچ وجه ، استقلال کشور را نادیده نخواهیم گرفت
عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد:امریکایی ها به بهانه سلاح های کشتار جمعی وشیمیایی به عراق حمله کردند و در آخر هم چنین سلاح هایی پیدا نکردند همان سلاح هایی که خودشان در جنگ علیه ایران به صدام دادند تا علیه مردم ما به کار ببرد.
وی افززود:بهانه های امریکا بهانه های واهی است این را همه مردم می دانند اما تفاوت ما با بقیه کشورها این است که ما اصولی داریم که بر  روی آنها ایستاده ایم.
حسینی گفت:مجلس در مقابل اقدامات کنگره امریکا منفعل عمل نمی کند حمایت از مسائل هسته ای بر اساس اعتقادات و خط مشی است که رهبر انقلاب تعیین کرده اند.
وی ادامه داد:نمایندگان مجلس بر خطوط قرمزی که رهبر انقلاب  ترسیم کرده اند پافشاری می کنند چون ما نماینده مردمی هستیم که همین را از ما می خواهند.
نماینده  مردم اهواز در پایان گفت:تدابیری که همیشه مقام معظم رهبری به خرج داده اند کشور را از بحران ها خارج کرده است  ترفندهای دشمن را رهبر انقلاب با درایت خنثی کرده اند و کاری کرده است که دشمنان گوشه رینگ گیر افتاده اند.