تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۵:۵۴:۰۲
کد مطلب : 20020

مجموعه‌های نفتی به خانه سالمندان تبدیل شده‌اند

استاندار خوزستان گفت: مجموعه‌های نفتی به دلیل آنکه بازنشستگان را مجددا دعوت به کار می‌کنند، به خانه سالمندان تبدیل شده‌اند.

خبرگزاری فارس: مجموعه‌های نفتی به خانه سالمندان تبدیل شده‌اند

عصر آبادان –  عبدالحسن مقتدایی در جلسه شورای برنامه‌ریزی استانداری که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات دفتر استاندار برگزار شد اظهار کرد: وجود پالایشگاه‌ها و مناطق ویژه اقتصادی در استان یک نعمت خدادادی برای مردم خوزستان است که می‌تواند تاثیرات مثبت زیادی در شکوفایی استان داشته باشند.

وی ادامه داد: سازمان‌هایی که در این مناطق از نعمت‌های خدادادی استان استفاده می‌کنند باید نسبت به خرابی‌هایی که در آن منطقه ایجاد می‌شود پاسخگو باشند و آن خسارت را جبران کنند.

استاندار خوزستان با بیان اینکه همه بابت خدماتی که انجام داده و یا نداده‌ایم باید به درگاه خدا پاسخگو باشیم اضافه کرد: وقتی ما می‌توانیم بگوییم افتخاری انجام داده‌ایم که آن افتخار همیشگی باشد در غیر اینصورت آن افتخار ارزشی نخواهد داشت.

وی همچنین عنوان کرد: برای استفاده بهتر از پالایشگاه‌ها و مناطق ویژه اقتصادی که در استان فعال هستند در آینده نشستی با حضور مسئولان ارشد آنها در استان برگزار خواهیم کرد تا مردم بتوانند از وجود این پالایشگاه‌ها و مناطق ویژه اقتصادی در شهرهای خودشان بهره‌ای ببرند.

مقتدایی به منطقه ویژه پتروشیمی بندرامام اشاره کرد و ابراز داشت: گردش مالی و سهم اشتغالی بومی که در استان داشته‌اید و همچنین سهم خدماتی که به مردم منطقه رسانده برای ما مهم است و این موضوع را در آینده پیگیری خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مجموعه‌های نفتی به دلیل آن که بازنشستگان را مجددا دعوت به کار می‌کنند، به خانه سالمندان تبدیل شده‌اند و در این راستا باید تجدیدنظر صورت پذیرد.

 

فارس