تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۵:۲۹
کد مطلب : 48491
450 میلیون برای یک همایش!

مجوز ویژه دولت برای یک گردهمایی بین المللی/ دولت بازهم مصوبه خودش را زیر پا می گذارد؟

در پی ابلاغیه روزهای اخیر یک مسئول ارشد اجرایی، به رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مجوز داده شده اولین گردهمایی بین المللی گردشگری و توسعه پایدار را تا سقف هزینه ۴۵۰ میلیون تومان برگزار کند.

مجوز ویژه دولت برای یک گردهمایی بین المللی/ دولت بازهم مصوبه خودش را زیر پا می گذارد؟

در شرایطی که یکی از بزرگترین انتقادات اهالی سیاست و منتقدین به دولت احمدی نژاد ماجرای هزینه های گزاف دولت دهم برای برگزاری همایش ها و سمینارهای متعدد بود، این بار از دولت یازدهم خبر می رسد که قرار است یک همایش چند صد میلیونی در این دولت برگزار شود.

خراسان می نویسد: بر اساس بررسی های کارشناسان یک نهاد نظارتی، در حالی که بر اساس مصوبه مهرماه سال گذشته دولت مقرر شده بود سقف هزینه های پرداختی از محل اعتبارات دستگاه ها برای برگزاری سمینارها و گردهمایی های بین المللی مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان تعیین شود، اما در پی ابلاغیه روزهای اخیر یک مسئول ارشد اجرایی، به رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مجوز داده شده اولین گردهمایی بین المللی گردشگری و توسعه پایدار را تا سقف هزینه ۴۵۰ میلیون تومان برگزار کند.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا دولت این مصوبه خود را زیر پا می گذارد و این هزینه چند صد میلیونی را برای برگزاری یک همایش پرداخت می کند یا خیر.

 

انتهای پیام/ق