تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۴:۱۰:۵۳
کد مطلب : 98279
بغض مجری ماه عسل شکست؛

مخاطب احسان علیخانی که بود؟ +عکس

این بار نوبت برنامه “ماه عسل” است که مورد هدف معنا دار شبکه های ماهواره ای قرار بگیرد.

شبکه‌های ماهواره‌ای که این روزها بازار خود را کساد می بینند با به راه انداختن جریان تخریبی علیه برنامه های موفق صدا و سیما سعی در به حاشیه کشاندن این برنامه‌ها دارند.

این بار نوبت برنامه “ماه عسل” است که مورد هدف معنادار شبکه های ماهواره‌ای قرار بگیرد.

چندی پیش “سالومه سیدنیا”، مجری شبکه “من و تو” به عنوان یکی از عوامل اصلی پشت پرده این جریان تخریبی، در اقدامی گستاخانه و البته بی ادبانه طی پستی در فیسبوک شخصی خود با فحاشی به احسان علیخانی، وی را با عباراتی زشت و بی ادبانه مخاطب قرار داد! (کلیک)

سالومه سیدنیا که خود یکی از شکست خوردگان عرصه تلویزیون های ماهواره ای استف در صفحه شخصی اش نوشته بود: «لذت شهوانی است در پسِ آن چهره سراسر پلاستیکی ات وقتی از دردناک ترین وجوه زندگی یک بچه ۸ ساله می پرسی و دست محبت کثیف ات را به سرش می کشی و دوربین ات جوراب پاره اش را نشان می دهد و اشک های تمساح دروغین ات.»

اما در شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان، برگ دیگری از برنامه “ماه عسل” ورق خورد و بغض مجری ماه عسل بالاخره شکست.

احسان علیخانی پس از اشاره به شایعات مطرح شده علیه وی در فضای مجازی، در واکنش به اظهارات سالومه سیدنیا، مجری شبکه لندن نشین “من و تو” گفت: «من یک قهرمان ٨ ساله به برنامه دعوت کردم که سرپرست خانواده است اما یک نفر در اوج بی رحمی نوشته که دست های کثیفت را از روی سر این پسر بچه بردار.»

علیخانی در ادامه افزود: «شما که دستت تمیز است یک کاری بکن. من این پسر بچه را در برنامه دعوت کردم تا نشان دهم یک قهرمان در کشورم است، باشه دست من کثیف، چهره ی من پلاستیکی، دست تو تمیز، پس تو یک کاری بکن! جلوی اسپریت نشستن و تایپ کردن بدون اینکه بفهمی معنای آن پست و حرف چیست، توهین کردن به خانواده آدم؛ چند وقت پیش محسن تنابنده گفته بود مگر مادر من “پایتخت” را ساخته که به او ناسزا می گویید.»

لینک دانلود ویدئو

پس از این اقدام بی ادبانه سالومه سیدنیا، مخاطبین و بیننده های شبکه من و تو با هجمه ای اعتراض آمیز به صفحات شخصی سیدنیا در اینترنت، حمایت خود را از احسان علیخانی اعلام کردند.

بخشی از اعتراض های مردمی به سالومه سیدنیا

شایان ذکر است، سالومه سیدنیا مدت زیادی است که با مشکلاتی در اجرا و برنامه سازی در شبکه غیراخلاقی من و تو روبرو است و بنا بر نظر مخاطبان عملکرد مناسبی ندارد. دلیل این مدعا کامنت ها و بازخوردهای مخاطبان است که گاهی حتی خود وی در برنامه های مختلف بدان اشاره کرده است.

اما این پایان شکست و سرخوردگی برای وی نیست. سیدنیا که پس از برگزاری سری نخست برنامه “آکادمی‌ گوگوش” با برنده این مسابقه یعنی سروش تهرانی ازدواج کرده بود، چندی پیش از وی جدا شد. سروش تهرانی که از روابط خارج از عرف همسرش (سالومه سیدنیا) با دیگر مجریان و عوامل مرد شبکه به ستوه آمده بود، پس از مدت کوتاهی او را طلاق داد.

سروش تهرانی ـ همسر سابق سالومه

روابط سالومه سیدنیا با دیگر مردان تلویزیون “من و تو” به حدی زننده بود که واکنش و اعتراض‌های گسترده مردمی‌ را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت. به دنبال برقراری روابط خارج از عرف “سالومه سیدنیا” چه پیش از طلاق و چه بعد از آن، گویا اکنون وی “علی همدانی” یکی از مجریان مرد تلویزیون “بی‌بی‌سی فارسی” را برای خود انتخاب کرده است!

گفتنی‌است، بدنامی‌های این مجری شبکه انگلیسی من و تو و شکست‌های پی در پی وی در اجرا و برنامه‌سازی سبب شده تا وی نسبت به دیگر عوامل این شبکه، کمتر حق برنامه‌سازی و اجرا داشته باشد.

واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به فساد اخلاقی سالومه سیدنیا

 منبع:حام نیوز