تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۸:۵۳:۵۶
کد مطلب : 87123
نظرات برگزیده مخاطبان آبادانی عصر(1)

مخالفان شهردار در موضوع دیدار ، منافقانه عمل کردند

عصر آبادان: از این پس نظراتی از مخاطبان این پایگاه خبری که قابلیت انتشار داشته باشند را در قسمت نظرات برگزیده مخاطبان آبادنی منتشر خواهیم کرد.

به گزارش عصر آبادان ، در پی انتشار مطلبی تحت عنوان “معاونت مالی یا موقعیت استراتژیک؟ /شطرنج را شیرازی می برد یا مخالفانش؟ ” در این پایگاه خبری ، یکی از مخاطبان مطلبی ارسال کرده که در ادامه آورده ایم:

این مخاطب با نام ” دینگومارو” نوشته است: شما که ماشالله خوب از همه چی خبر دارید و تحلیل می کنید! پس چگونه متوجه ی شیطنت اعضای مخالف شهردار نسبت به بحث آقای دیدار نشدید؟!

نامه تمدید کاری این پیرمرد توانمند که معادل چند جوان انرژی و وقت برای رتق و فتق امور می گذاشت با نامه نگاری شیرازی به استانداری مورد موافقت قرار گرفت و می بایست تا پایان شهریور امسال بکار خود ادامه می داد اما مخالفین شهردار برای تخریب شیرازی اقدام به نامه نگاری با مراکز مختلفی از جمله استانداری، سازمان بازرسی، وزارت کشور، سازمان شهرداری ها و… کردند و اعلام نمودند شهردار آبادان این فرد را علیرغم گذشت زمان بازنشستگی کماکان بکار گرفته است!

از سوی دیگر با رفتاری منافقانه روزانه خدمت این معاون شهردار می رسیدند و اعلام می کردند ما قصد داریم شما را بعنوان سرپرست شهرداری بعد از استعفای شیرازی انتخاب کنیم!!!
بالاخره استانداری با ارسال نامه ای به شهرداری آبادان نامه ی قبلی خود را لغو کرد و پایان خدمت دیدار را اعلام نمود! بعد مخالفین شهردار با تحریک افکار عمومی و رسانه ها به شهردار حمله کردند که علت برکناری و بازنشست کردن آقای دیدار در این زمان چیست؟!!!
البته خودشان بهتر می دانند که به چه بازی مشمئزکننده و زشت و نفاق افکنی دست زدند البته خداوند مکر حیله کنندگان را بخودشان باز خواهد گرداند.
دیدار هم مرد شرافتمندی است که با کوله باری خدمت صادقانه به مردم آبادان نشان داده هرگز به شیرازی خیانت نکرد و نمی کند. تلاش شبانه روزی این مرد شریف در قضیه ی ساخت و تکمیل بلوار ساحلی هرگز از اذهان شهروندان پاک نمی شود.

 

// پایان مطلب //—

پی نوشت:

تایید و انتشار نظرات مخاطبان ، منعکس کننده دیدگاه های عصر آبادان نیست.ما سایر نظراتی که قابلیت انتشار داشته باشند را نیز در ستون مطالب ویژه منتشر خواهیم کرد.