تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۳:۵۰
کد مطلب : 49553
در آئینی رسمی

مختاری به عنوان سرپرست هیئت کشتی آبادان معرفی شد

در آئینی با حضور پیشکسوتان و ورزشکاران، حسن مختاری به عنوان سرپرست هیئت کشتی آبادان معرفی شد.

خبرگزاری فارس: مختاری به عنوان سرپرست هیئت کشتی آبادان معرفی شد

به گزارش  عصر آبادان، رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان عصر امروز در آئین تودیع و معارفه رییس هیئت کشتی آبادان در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان با قدردانی از تلاش‌های حمید کوراوند رئیس پیشین هیئت کشتی شهرستان اظهار کرد: کوراوند فردی تحصیل کرده در رشته تربیت‌بدنی است که توانسته وضعیت کشتی آبادان را به لحاظ کیفی ارتقا دهد که وضعیت فعلی قابل مقایسه با سه سال پیش نیست.

پیمان ادیبی افزود: کشتی آبادان به گفته متولیان استان پس از ۲۰ سال توانست بر سکوی قهرمانی بایستد و این نشان از یک برنامه‌ریزی مدون و دقیق دارد.

به گفته وی با توجه به مدیریت موفق کوراوند در هیئت کشتی به طور حتم در آینده‌ای نزدیک از وی در بخش دیگری از ورزش استفاده خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان با معرفی «حسن مختاری» به عنوان سرپرست جدید هیئت کشتی آبادان ابراز امیدواری کرد تا وی بتواند با به‌کارگیری تجربیات خود در عرصه ورزش، روزهای درخشانی را در مقابل کشتی آبادان قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسن مختاری به عنوان رئیس امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان نیز فعالیت دارد.

منبع: فارس

  1. بردیا می‌گه:

    بابا تورو خدا بیایید ببینید باشگاه کشتی ما رو ما قبلا برت تمرین دو تا تشک داشتیم الان شده یکی یه دیوار بلوکی کشیدن بین باشگامون نصفشو دادن ما نصفشو دادن به باشگاه بوکس خوب این چه وضعیه چرت ما با تعداد ۴۰-۵۰ نفریمون باید رئ یه تشک تمرین کنیم

    تو رو خدا مشکل کا رو حل کنید

  2. چهره نگار می‌گه:

    با سلام . توی ابادان کمبود مسول هم که باشه باز جایگاه مختاری بعنوان سرپرست هییت کشتی اصلا قابل قبول نیست .مگر کوراوند بد کار کرد ؟ مثل روز برای همه روشنه که دست اهوازیها توی این تعویض بی مورد مجرزچ مشخصه .