تاریخ انتشار خبر: ۸ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۶:۳۰
کد مطلب : 47676
سخنگوی سازمان منطقه آزاد اروند در پاسخ به برخی انتقادات:

مدیریت منطقه آزاد اروند فراتر از یک اداره محلی است/این منطقه محدودیت فرهنگی دارد

عصر آبادان: سخنگوی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: از مسئولان منطقه تقاضای همکاری داریم و آنها باید بدانند اداره سازمان منطقه آزاد اروند مانند یک اداره محلی نیست.

میرموسوی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نمایشگاه صنایع دستی کشور که در محل نمایشگاه بین‌المللی سازمان منطقه آزاد اروند در حال برگزاری است، اظهار کرد: استقبال در روزهای اول ضعیف بود ولی خوشبختانه با گذشت چند روز از آغاز آن با استقبال بیشتری از سوی مردم روبرو شد.

سید ابراهیم میرموسوی در خصوص اطلاع ‌رسانی برنامه ‌های سازمان منطقه آزاد اروند از تلویزیون‌ های سراسری کشور، عنوان کرد: در این منطقه محدودیت‌ های فرهنگی وجود دارد. برای سوم خرداد مراسم کشوری در نظر گرفته شد که سطح انتقادات مقداری بالا بود.

وی در همین خصوص اظهار کرد: به دلیل اینکه صدا و تصویر ملی و فراملی داشته باشیم، شبکه سراسری تهران را انتخاب کردیم ولی از سوی مسئولان محلی استقبال چندانی نشد. احساس نمی‌کردند برای اینکه یک منطقه آزاد به طور واقعی بتواند سرمایه‌ گذار و گردشگر جذب کند باید صدای خود را در سطح ملی انعکاس دهد.

سخنگوی سازمان منطقه آزاد اروند ابراز امیدواری کرد: به مرور زمان فرهنگ‌ سازی برای اطلاع ‌رسانی در سطح کشور رخ می‌ دهد و وقتی مسئولانی که برای انتخاب شبکه تلویزیونی انتقاد داشتند مزایایی از جمله جذب سرمایه‌ گذاری را ببینند متقاعد می ‌شوند.

میرموسوی ادامه داد: امیدواریم با گذشت زمان اهمیت معرفی سازمان منطقه آزاد اروند از تلویزیون‌ های سراسری کشور به مردم و مسئولان این منطقه ثابت شود.

وی با بیان اینکه از مسئولان منطقه تقاضای همکاری داریم، افزود: مسئولان منطقه باید بدانند اداره سازمان منطقه آزاد اروند مانند یک اداره محلی نیست.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌ الملل سازمان منطقه آزاد اروند تاکید کرد: برای اینکه بتوانیم رسالت خودمان را به درستی انجام دهیم باید صدای خود را به فراتر از مرزها برسانیم.

میرموسوی در پایان تصریح کرد: به طور حتم اگر برنامه‌‌ های اجرایی سازمان منطقه آزاد اروند بیشتر باشد به توسعه منطقه کمک می‌شود.