تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , شهریور, ۱۳۹۴ | ۱۷:۲۷:۰۲
کد مطلب : 100799
موسوی،رئیس شورای شهر آبادان:

وضعیت فاضلاب آبادان اسف بار است/مدیر آبفا در جلسه بعدی شورا حضور می یابد

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: پیرو صحبت‌هایی که قبلاً مطرح کرده بودیم و قرار بود از مدیران شهرستان در جلسات شورا برای پاسخگویی به مردم دعوت کنیم، از مدیر اداره آبفای شهرستان آبادان دعوت کردیم تا در هفته آینده در جلسه شورای اسلامی شهر حضور یابد.

moosavi-fayyaz

به گزارش عصر آبادان، فیاض موسوی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر آبادان که بعد از ظهر امروز در سالن جلسات شورای اسلامی شهر آبادان برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه در زمان هیئت رئیسه‌های قبلی دوره چهارم این شورا کمیسیون‌های فعالی نداشتیم و در این زمینه احتیاج به کار بیشتری احساس می‌شد.

وی تصریح کرد: امیدواریم در این دوره کمیسیون‌ها فعال‌تر شوند و لوایح قبل از مطرح شدن در صحن علنی شورا، در کمیسیون‌های مربوطه بررسی شده و پس از تصویب به صحن علنی شورا برسند.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان افزود: پیرو صحبت‌هایی که قبلاً مطرح کرده بودیم و قرار بود از مدیران شهرستان در جلسات شورا برای پاسخگویی به مردم دعوت کنیم، از مدیر اداره آبفای شهرستان آبادان دعوت کردیم تا در هفته آینده در جلسه شورای اسلامی شهر حضور یابد.

موسوی با اشاره به نزدیک شدن به فصل بارندگی، بیان کرد: در حضور رئیس اداره آبفا گزارشی از مشکلات آب و فاضلاب شهرستان ارائه می‌کنیم و خواستار پاسخگویی رئیس اداره آبفای آبادان در این باره هستیم.

وی وضعیت فاضلاب در آبادان را اسف بار توصیف کرد و گفت: اگر به این موضوع رسیدگی نشود شاهد ایجاد مشکلات فراوانی در شهر در زمینه فاضلاب خواهیم بود.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان افزود: همچنین یک روز در هفته را به بازدیدهای میدانی اعضای شورای شهر از مشکلات و وضعیت پیشرفت پروژه‌های شهری اختصاص داده‌ایم که این بازدیدها از این هفته آغاز می‌شود.

موسوی عنوان کرد: طی این بازدیدها جلسات منطقه‌ای را در محل مورد بازدید برگزار می‌کنیم تا مشکلات مناطق مختلف از نزدیک رؤیت شده و برای حل آن‌ها چاره‌ای اندیشیده شود.

وی بابیان اینکه فضای سبز موجود در آبادان نیازمند رسیدگی بیشتری است، اعلام کرد: در این زمینه نامه‌ای به اداره مربوطه زده شد تا در این بخش ساماندهی بهتری صورت گیرد.

انتهای پیام/

  1. یاسر می‌گه:

    آقا محله ما هم بیاین مشکل زیاد داریم