تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۰۱:۳۷:۱۸
کد مطلب : 44934
به دلیل مشکلات شخصی:

مدیر مسئول عصرآبادان استعفا داد / پربازدیدترین وب سایت خبری آبادان واگذار می شود

عصر آبادان: مدیرمسئول وب سایت خبری عصر آبادان به دلیل مشکلات شخصی از مسئولیت خود کناره گیری کرد.

estefa11

به گزارش عصر آبادان ، نوروزی مدیرمسئول عصر آبادان با اعلام این خبر اظهار داشت: بنا به دلایلی از جمله مشکلات شخصی  از مسئولیت خود استعفا می دهم و امیدوارم فرد توانمند دیگری با مدیریت بهتر بتواند آینده روشن تری برای این رسانه پربازدید رقم بزند.

وی افزود: حدود یک ماه پیش و پس از چند ماه فعالیت مستمر ، چنین تصمیمی گرفتم ولی چون با مخالفت دوستان و همکاران مواجه شد ، اعلام قطعی این مهم تا امروز به تاخیر افتاد.اما اکنون صریحاً اعلام می کنم که قصد دارم برای مدت طولانی از فعالیت های رسانه ای فاصله بگیرم .

نوروزی گفت: متاسفانه در این دولت که مدعیان شعار زنده باد مخالف من ،صدارت آن را در جای جای کشور به عهده دارند فشار به مخالفان جریان دولت روز به روز بیشتر می شود و  اصلاح طلبان به هر وسیله ای برای سرکوبی رقبای خود دست می زنند و لذا بدیهی است در چنین شرایطی فعالیت رسانه ای مانند عصر آبادان با رویکرد انتقادی را به هیچ وجه تحمل نخواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد:  شکایت های پی در پی و برخورد قهری با رسانه آزاد عصر آبادان نیز در اخذ چنین تصمیمی بی تاثیر نبوده است.

مدیر مسئول عصر آبادان یادآور شد: به همین سبب در صدد هستیم امتیاز این رسانه را به فرد یا افرادی که علاقمند به فعالیت در این حوزه هستند واگذار کنیم و متقاضیان می توانند  جهت اطلاع از نحوه واگذاری با آدرس الکترونیکی info@asreabadan.ir , asrabadan@chmail.ir  و یا شماره تلفن ۰۹۱۶۷۹۱۴۹۰۹ ارتباط برقرار کنند.

گفتنی است تا زمان معرفی مدیر جدید ایت رسانه خبری، سایر همکاران ، کار بروزرسانی وب سایت را انجام خواهند داد.

 1. خلیج فارس می‌گه:

  امیدوارم این اتفاق نیفتد و تحرک و مطالبه گری پویا در فضای سایبری شهرمان روز به روز با نشاط تر شود ای کاش مسیولین شهرستان از فشارهای فراتر از قانون بر رسانه ها جلو گیری کنند !

 2. هادی می‌گه:

  جناب ..نوروزی مردم آبادان و جوانان میهن اسلامی ما در جایی که شما نشستی با همه جسم و جان و هستی شان مقابل استکبار خارجی ایستادند اینکه شما با مخالفتها ،کارشکنی ها و اذیتهای چند آدم تنگ نظر صحنه را ترک کنی با ایده و افکار خالصانه و روحیه جهادی شما همخوانی ندارد شما که در مدت کوتاهی نظر مخاطبان کثیری را به سوی منطق خود معطوف نمودی و زبان گویای مردم مظلوم آبادان شدی و غیظ دنیا طلبان را در آوردی در سنگر جنگ نرم بمان و از خدمت در جبهه مقاومت انقلابی و یاری کردن ولی امر مسلمین شانه خالی نکن هر چند حدس می زنم با فشارهایی که از سوی انسانهای تنگ نظر و مسولین دولتی در هفتکل و آبادان به شما آمده و می آید هر انسانی را از کار می اندازد ! اما این برخورد با رسانه های مسقل و ارزشمند خیانت به به ساحت قلم و بیان و آزادی است!!!!!

 3. دلارام می‌گه:

  کار فرهنگی انهم ریشه ای در این شهر دل شیر میخواد

 4. احمد می‌گه:

  همیشه حق وجود داره در کنارش هم باطل هست همه میگن من حقم و بردارم باطل علل تمام مشکلات ما هم همینه

 5. حسن می‌گه:

  چندی پیش آینده رو به افول این وب سایت رو پیشبینی کرده بودم
  مراجعه کنید به آرشیو لطفا
  یاعلی

 6. حسن می‌گه:

  از بس که دروغ تحویل ملت دادی حالا شرمنده ای میخوای بری حلالیت بطلبی!!!

 7. خیر خواه می‌گه:

  ان شاء الله هرجا هستی موفق باشی
  اما این هایی که چرند نوشتن از همین جا بشون میگم عصر آبادان همچنان قوی کارش را ادامه خواهد داد و رسانه های دیگری نیز در کنارش تا مدتی دیگه اعلام حضور خواهند کرد

 8. شعبون برادر رمضون می‌گه:

  همین قدر که نمایندگان ابادان از شما حمایت نکرده اند دلیل خوبی برای پاک بودن نیت شما دارد . براستی که شعار دولتمردان در حمایت از رسانه های مستقل شعاری بیش نبوده است .پس تحمل مخالف کجا رفت . نکند قرار است شما هم به جهنم بروید . خداییش خیلی دلمان برایتان تنگ خواهد شد.

 9. رضا می‌گه:

  چون حرف حساب نداری میخوای بری

 10. خبرنگار می‌گه:

  در دولت قبل رفیقاتون کم نگذاشتند
  دولت قبل کلی آدم تند رو و بی منطق را پرورش داد تا انتقاد می کردی خودشون رو بچه مذهبی نشون می دادند
  شمایی که ادعای بچه مذهبی دارید ، در این سایت به اشخاص بسیاری تهمت زدید … سعی کن قبل از رفتن به هفتگل حلالیت بگیری
  التماس دعا

 11. حسن می‌گه:

  نااااااااااااااااااااااااز نکن….ناز تو دیگه خریدار نداره
  اقا منتقد باید پوست کلفت باشه