تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۰۹:۰۵:۴۰
کد مطلب : 123519
امروز یکشنبه ؛

مراسم دعای عرفه به یاد شهدای منا در مصلای آبادان برگزار می‌شود

مراسم دعای عرفه با یاد و نام شهدای فاجعه منا و بزرگداشت و نکوداشت آنان، امروز بعدازظهر در مصلای نماز جمعه آبادان برگزار می‌شود.

۲۲۰۳۸۲۹

به گزارش عصر آبادان ، دفتر امام جمعه آبادان ؛ با صدور اطلاعیـۀ دعوت و فراخوان عمومی،  در آستانۀ اولین سالگرد کشتار و فاجعۀ عظیم منا ، ضمن گرامیداشت یاد و نام و خاطرۀ شهدای گرانقدر آن فاجعۀ هولناک،  از مردم فهیم و قدرشناس آبادان، دعوت کرد،  تا با حضور در مصلای ثامن الائمه (ع) مراسم قرائت دعای عرفه و نکوداشت شهدای فاجعه منا را برپا دارند.

 

در این مراسم که امروز یک‌شنبه ۲۱ شهریور از ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه آبادان به سخنرانی خواهند پرداخت و دعای پرفیض عرفه نیز توسط مداحان اهل بیت عصمت و طهارت،قرائت خواهد شد.

 

این دفتر ضمن دعوت از عموم مردم مؤمن و انقلابی آبادان انتظار دارد که با حضور  گسترده و معنوی خود در کنار خانواده  داغدار و گرانقدر شهیدان والامقام فاجعۀ منا، ضمن تسلای خاطر خانواده های داغدار، یاد و خاطره جانباختگان بی‌گناه آن حادثه را که با بی‌کفایتی و بی‌تدبیری شجرۀ خبیثۀ ملعونۀ رژیم منفور و فاسد آل‌سعود به وقوع پیوست، گرامی دارند.