تاریخ انتشار خبر: ۸ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۱:۴۵
کد مطلب : 92372
فرمانده قرارگاه کربلا:

مردم خوزستان آماده دفاع از حرم اهل البیت (ع) هستند

مراسم گرامیداشت چهلمین روز ، مدافعان حرم با حضور نماینده ولی فقیه در استان ،ائمه جمعه، جمعی از مسئولین استانی و شهری همچنین مردم شهید پرور اهواز در محل مصلی مهدیه امام خمینی (ره ) اهواز برگزار شد.

به گزارش  عصر آبادان به نقل از اهوازنوین، مراسم گرامیداشت چهلمین روز ، مدافعان حرم با حضور نماینده ولی فقیه در استان ،ائمه جمعه، جمعی از مسئولین استانی و شهری همچنین مردم شهید پرور اهواز در محل مصلی مهدیه امام خمینی (ره ) اهواز برگزار شد.سردار احمد خادم السیدالشهدا فرمانده قرارگاه کربلا که اولین سخنران این برنامه بود با سلام و دورد بر روح پر فتوح ۲۳ هزار شهدای خوزستان بویژه شهیدان مدافع حرم هلیسایی،کجباف و جنت مکان اظهار کرد : خدارا شاکریم که خوزستان هم چنان در حال ادای دین به اسلام است ومردم خوزستان در جنگ تحمیلی ۸سال دفاع مقدس از خاک وطن پشتیبانی و مجاهدان فی سبیل الله را راهی جبهه حق کردندو در تمام عملیات ها با تمامی نیروهای مسلح در کنار هم به ایستادگی و دفاع پرداختند.
فرمانده قرارگاه کربلا افزود : مردم جبهه حق را با عایشان  گرم نگه داشتند  و با هرچیزی که در توان داشتند از رزمندگان اسلام و خاک وطن دفاع کردند، امروز دشمنان ما نیز به دنبال گرفتن همین روحیه شهادت طلبی و ایستادگی از مردم انقلابی ما هستند.
سردار خادم السیدالشهدا با اشاره به اوضاع کنونی سوریه گفت : امروز باید از اوضاع فعلی سوریه درس عبرت بگیریم زیرا دشمن خواهان نابودی این انقلاب هستند و به همین جهت صهیونیست ها مجهز ترین امکانات و سلاح های روز دنیا را در خدمت نیروهای تکفیری داعش قرار داده اند تا انقلاب سوریه را نابود کنند.
وی ادامه داد : صهیونیسم تاکنون هزاران دلار هزینه کرده است زیرا می خواهدمسلمانان را رو در روی هم قرار داده و قوای اسلامی را برهم بزنند تا به نتیجه مطلوب خود که همان نابودی حزب الله است ، برسد.

فرمانده قرار گاه کربلا تصریح کرد : نیروهای تکفیری با عنوان مسلمان جنایات وحشتناکی را انجام می دهند وقصد خراب کردن چهره اسلام را دارند اما رزمندگان ما در آنجا دلیرانه در حال دفاع هستند.

وی افزود : علی رغم اینکه هنوز فرمانی صادر نشده است استان خوزستان تا به حال۹شهید جهت دفاع از حرمین تقدیم کرده است دیگرمردمان خوزستان نیز آماده نبرد بر علیه باطل هستند، استان خوزستان علاوه بر دلیر مردان دارای شیرزنانی است که آماده لبیک در راه حضرت زینب بنت الحیدر هستند.