تاریخ انتشار خبر: ۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۰:۵۸
کد مطلب : 61763
نماینده مردم اندیمشک:

مردم در ۹ دی مهر بطلانی بر فتنه زدند/مردم و رهبر انقلاب هرگز خیانت فتنه گران را فراموش نخواهند کرد

صید عیسی دارایی اظهار داشت:بعد از انتخابات عده ای علیه جمهوری اسلامی شعار می دهند پس فتنه یعنی چه؟عده ای خیابان ها را به آتش می کشند تیراندازی می کنند پس این چیست؟کسانی که می گویند این افراد دنبال حق و حقوق خود بودند انسان های ساده لوحی اند.

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ،  صید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک در گفتگو با رهیاب در خصوص فتنه ۸۸ اظهار داشت:دشمن برای تسلیم کردن کشور ما تمام فشارهایی که از دستش بر می آمده را به ما وارد می کند و دقیقا کارهای ما را رصد می کنند از راهپیمایی ها گرفته تا انتخابات را زیر نظر دارند.

وی ادامه داد: در جریاناتی که در فتنه ۸۸ اتفاق افتاد وچندین ماه کشور را ملتهب کردند  مردم، بسیج سربازان گمنام امام زمان و نیروی انتظامی جلوی اینها را گرفتند.

دارایی گفت:در ایام فتنه  به کسی توهین کردند که مردم برای او جان می دهند اما آنها به امام حسین هم توهین کردند و مردم بعد از این توهین دیگری کاری به نیروی انتظامی و سپاه و بسیج نداشتند و خودشان وارد صحنه شدند و جلوی فتنه گران را گرفتند.

وی افزود:۹ دی مردم مهر بطلانی بر فتنه زدند و همه شهرهای ایران به خیابان ریختند و علیه فتنه گران شعار دادند این اقدام خودجوش مردم طومار فتنه را برچید و نشان داد هر خطری انقلاب را تهدید کند مردم در صحنه هستند و به جد با ضدانقلاب برخورد می کنند

نماینده اندیمشک تاکید کرد:کسانی که می خواستند به نحوی از انتخابات ۸۸ سو استفاده کنند حضرت آقا فرمودند اینها فتنه گر هستند کسانی که می گویند قضایای ۸۸ فتنه نیست افراد ساده لوحی هستند.

وی ادامه داد:بعد از انتخابات عده ای علیه جمهوری اسلامی شعار می دهند پس فتنه یعنی چه؟عده ای خیابان ها را به آتش می کشند تیراندازی می کنند پس این چیست؟کسانی که می گویند این افراد دنبال حق و حقوق خود بودند انسان های ساده لوحی اند.

 

نماینده اندیمشک گفت:کسی که کاندید ریاست جمهوری می شود باید قانون را کامل بداند و اگر اعتراضی دارند از طریق قانون وارد شوند یک عده ای هم افراد مغرضی هستند و می دانند فتنه بود ولی عمدا منکر فتنه می شوند این دسته را در انتخابات مجلس و رای مجلس به وزرا هم دیدید حضرت آقا هم فرمود استفاده از فتنه گران خط قرمز ماست و مجلس هم خوب ایستاد مردم و رهبر ما هرگز خیانت فتنه گران را فراموش نخواهد کرد.