تاریخ انتشار خبر: ۱ , اسفند, ۱۳۹۴ | ۲۲:۵۲:۲۵
کد مطلب : 110047

مردی که وزن پاهایش برابر یک وزنه ۱۰۰ کیلویی است+ تصاویر

یک مرد هندی که یکی از پاهایش بر اثر بیماری ناشناخته ژنتیکی ۵ برابر شده است، از پزشکان درخواست کمک کرده است.

باشگاه خبرنگاران؛ شرایط پزشکی نادر باعث شده است پاهای مرد هندی به شدن ورم کند و به بیش از ۱۰۰ کیلوگرم وزن برسد. پای این مرد هندی ۵ برابر بیشتر از حالت نرمال رشد کرده است و وزنی مشابه با یک فیل کوچک پیدا کرده است. این مرد به علت این شرایط نادر که برایش پیش آمده است از پزشکان درخواست کمک کرده است.

این مرد هندی بر اثر این بیماری نامشخص قدرت تحرک خود را از دست داده است و نمی‌تواند تحرک داشته باشد و به همین علت وزن او روز به روز در حال افزایش است. نام این مرد آرون راجاسین است و پای چپ او به این عارضه دچار شده است و وزن آن به ۱۰۰ کیلوگرم رسیده است که تقریبا برابر با وزن یک فیل نوزاد است که تازه به دنیا آمده است.
مردی که وزن پاهایش برابر یک وزنه 100 کیلویی است+ تصاویر
گفته می‌شود که بیماری این فرد بر اثر نوعی اختلال ژنتیکی ناشمخص بوجود آمده است و موجب رشد ناگهانی یکی از پاهای او شده است. آرون که ۳۴ ساله است در حال حاضر از شرایط فعلی‌اش به شدت ناامید است و ملتمسانه در جستجوی درمان است. پزشکان در جستجوی علل و عوامل بوجودآورنده بیماری او هستند اما تاکنون نتوانسته‌اند آن را دریابند.
آرون چند وقت یکبار تحت درمان فیزیوتراپی قرار می‌گیرد تا درد پایش تسکین یابد. او از بدو تولد از این بیماری رنج ‌برده است و پای راستش به طور غیر عادی شروع به بزرگ شدن کرده است.
مردی که وزن پاهایش برابر یک وزنه 100 کیلویی است+ تصاویر
در زمان تولد پزشکان به مادر او گفته بودند که آرون تنها تا ۳ هفته زنده می‌ماند اما این پیش‌بینی درست از آب درنیامده است. پای او به حدی سنگین شده است که تنها به وسیله صندلی چرخدار می‌تواند جابه‌جا شود. با این وجود او تحصیل خود را ترک نکرد و توانست در رشته مطالعات مهندسی فارغ اتحصیل شود و مشغول به کار شود.
مردی که وزن پاهایش برابر یک وزنه 100 کیلویی است+ تصاویر
منبع: Yahoo NewsUK