تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , تیر, ۱۳۹۵ | ۲۲:۰۵:۴۹
کد مطلب : 116466

مرگ‌مشکوک کودک ۵ساله درسرداب+عکس

جسد پسر بچه پنج ساله ای که روز گذشته از جلوی در خانه شان ناپدید شده بود در حاشیه رودخانه سرداب رود کلاردشت پیدا شد.

جسد پسر بچه پنج ساله ای که روز گذشته از جلوی در خانه شان ناپدید شده بود در حاشیه رودخانه سرداب رود کلاردشت پیدا شد.

به گزارش رکنا، در پی ناپدید شدن بردیا حاتمی از عصر دیروز و تلاش های مردمی برای پیدا کردن وی نهایتا جسم بی جان این کودک ۵ ساله رودبارکی را در کنار رودخانه منجر پیدا کردند.

جسد کودک 5ساله با دست‌وپای بسته پیداشد +عکس

گرچه جنازه کودک در کنار رودخانه پیدا شده اما منابع محلی علت مرگ کودک را چیزی غیر از غرق شدگی خبر داده اند.گویا جنازه این کودک در حاشیه رودخانه در حالیکه دست و پایش را بسته بودند و درون کسیه ای گذاشته بودند پیدا شد.

پدر این کودک گفته است ساعت سه بعدازظهر دیروز بردیا کوچولو مشغول بازی با دوچرخه بوده است که ناگهان ناپدید می شود. به دنبال این اتفاق تمامی اهالی محلی و پلیس اقدام به پیدا کردن این کودک می کنند تا اینکه صبح امروز جسد نیمه جان این کودک پیدا می شود.

در پی این حادثه تلخ سرهنگ سیدعبدالله منتظری فرمانده انتظامی کلاردشت مرگ کودک ۵ساله را تایید کرد وگفت: علت مرگ بردیا تا ساعاتی دیگر و پس از انجام معاینات تخصصی مشخص خواهد شد.

فرمانده انتظامی کلاردشت بسته بودن دست و پای بردیا را تکذیب کرد

فرمانده انتظامی کلاردشت با اعلام این خبر گفت: تیم های مختلف آگاهی، تشخیص هویت و پرشکی قانونی در حال انجام بررسی های دقیق برای یافتن علت مرگ بردیای ۵ ساله هستند، و بنابراین قبل از پایان بررسی ها نمی توان هرگونه اظهار نظر رسمی و قطعی در این خصوص داشت.
وی همچنین بسته بودن دست و پای جنازه را تایید نکرد.