تاریخ انتشار خبر: ۱ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۰:۵۷
کد مطلب : 61275
در استان آذربایجان غربی؛

مرگ دردناک نانوا با ضربات چاقو/ نانوا در مقابله خواسته ام مقاومت کرد

عوامل پلیس آگاهی پس چندین عملیات جداگانه توانستند متهم مورد نظر به نام “علی” را در یکی از مراکز درمانی شهر به دام بیاندازند.

به نقل از باشگاه خبرنگاران، چندی پیش جسد مردی میانسال در جاده فرعی اطراف امامزاده حسن استان آذربایجان غربی پیدا شد و ماموران پس از حضور در صحنه قتل مشاهده کردند، مردی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.

 

ماموران پس از بررسی‌های پلیسی دریافتند که مقتول به هویت “احسان” نانوا بوده و به دلیل تنگدستی در اوقات فراغت اقدام به مسافرکشی می‌کرده است که در ادامه تحقیقات پلیسی ماموران به یکی از سارقان زورگیری که دارای چندین فقره سابقه کیفری بود، مشکوک شدند.

 

عوامل پلیس آگاهی پس چندین عملیات جداگانه توانستند متهم مورد نظر به نام “علی” را در یکی از مراکز درمانی شهر به دام بیاندازند و به پلیس آگاهی منتقل کنند. “علی” در بازجویی‌های اولیه پلیسی تمامی اتفاقات را انکار کرد اما ماموران با به دست آوردن مدارک مستند، متهم را وادار به اعتراف کردند.

 

سرانجام “علی” به جنایت خود اعتراف کرد و گفت: روز حادثه خودروی پرایدی را به صورت دربست کرایه کردم و به سمت روستای گوی تپه به راه افتادیم، در بین مسیر قصد عملی کردن نقشه سرقت را داشتم که با مقاومت راننده مواجه شدم که او را با ضربات چاقو کشتم و سپس با برداشتن اموالش از محل متواری شدم.

 

گفتنی است، متهم پس از بازسازی صحنه جرم و اعتراف صریح به جرم خود با انگیزه سرقت با صدور قرار بازداشت از سوی بازپرس شعبه ۲ روانه زندان شد.