تاریخ انتشار خبر: ۱ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۲:۱۹
کد مطلب : 122977

مرگ دو معلم خوزستانی در رودخانه کارون

رییس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان از غرق شدن دو معلم شهرستان باوی در رودخانه کارون خبر داد.

 

دکتر شهیار میرخشتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: در حادثه‌ای که ساعت ۱۹:۳۰ روز گذشته (۳۱ مرداد) در پارک ساحلی شوشتر رخ داد، دو نفر در رودخانه کارون در اثر غرق‌شدگی جان خود را از دست دادند.

مجید موحدیان، رییس اداره آموزش و پرورش باوی، نیز با اشاره این حادثه به خبرنگار ایسنا گفت: دو نفر از همکاران ما به نام‌های جلیل محمودی و دکتر رحمان علیمی از معلمان دوره متوسطه اول و دوم، روز گذشته پس از برگزاری جلسه تقدیر از معلمان آموزش و پرورش شهرستان، برگزار شد به همراه خانواده به شوشتر سفر کرده بودند که در حادثه غرق‌شدگی جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به چگونگی حادثه افزود: متاسفانه ابتدا یکی از این دو، به دلیل عدم آشنایی کامل به شنا، دچار غرق‌شدگی شد و پس از آن همکار دیگر برای نجات او به درون آب رفت ولی هر دو جان خود را از دست دادند.

موحدیان ادامه داد: این دو همکار، از معلمان تقدیرشده در روز گذشته بودند. مرحوم محمودی متولد سال ۶۴ و مرحوم علیمی متولد سال ۶۳ بوده‌اند و با احتساب سنوات تحصیلات دانشگاهی، حدود ۱۳ سال سابقه کار داشته‌اند.

رییس آموزش و پرورش باوی عنوان کرد: جسد دکتر علیمی پیدا شده است ولی تلاش برای یافتن جسد آقای محمودی هنوز ادامه دارد.

موحدیان با بیان این‌که همچنان در کنار رودخانه کارون در انتظار هستیم، گفت: در آموزش و پرورش با انجام هماهنگی جهت پیدا کردن جسد، غواصی به محل حادثه اعزام شده اما تا این لحظه تلاش‌ها به نتیجه نرسیده است