تاریخ انتشار خبر: ۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۸:۵۲
کد مطلب : 74683
بر اثر بلعیدن مواد مخدر؛

مرگ عجیب مجرم سابقه دار قبل خروج از کشور

مردی که قصد داشت، ۳۳ بسته ماده مخدر شیشه را از کشور خارج کند، قبل از هر اقدامی فوت کرد.

به نقل از خراسان، ساعت ۲۰ و ۱۸ دقیقه، ۲۶ بهمن ماه ماموران از طریق تماس شهروندان با ۱۱۰ از وقوع یک فقره مرگ مشکوک در محله جوادیه مطلع شدند.ماموران در محل مشاهده کردند مردی حدود ۴۷ ساله به طرز مشکوکی در کنار خیابان جان خود را از دست داده است.

 

امدادگران با حضور در صحنه، مرگ مرد جوان را تایید و جسد را برای تشخیص هویت و مشخص شدن علت دقیق فوت به پزشکی قانونی منتقل کردند. پزشکی قانونی پس از بررسی اعلام کرد: مرد متوفی ۳۳ بسته مشکوک به مخدر شیشه با روش بلعیدن در معده خود انبار کرده بود که با باز شدن یکی از بسته ها جان خود را از دست داده است.

 

از طرفی ماموران در تحقیقات خود با بررسی سابقه مرد متوفی دریافتند که او به نام «محسن» از قاچاقچیان سابقه دار مواد مخدر صنعتی بوده است که قصد انتقال مواد به خارج از کشور را داشته است که فوت می کند. همچنین مواد مخدر کشف شده از معده قاچاقچی فوت شده، به آزمایشگاه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران فرستاده شد و کارشناسان پلیس پس از بررسی مواد اعلام کردند که هر ۳۳ بسته حاوی شیشه بوده است.

 

سرهنگ احمد صالحی رئیس کلانتری ۱۱۷ جوادیه  گفت: با توجه به نظریه پزشکی قانونی و آزمایشگاه پلیس مبارزه با مواد مخدر این پرونده بسته شد.