تاریخ انتشار خبر: ۷ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۳:۳۶:۲۷
کد مطلب : 22093

مرگ مجری صداوسیما در میان شعله‌های آتش

در این ویلا که ۱۱ نفر سکونت داشتند چهار نفر در میان شعله‌های آتش جان باختند و یک نفر نیز به بیمارستان شهید بهشتی نوشهر منتقل شد که درصد سوختگی نیز بسیار بالا است و اقدامات درمانی بر روی این فرد مصدوم در حال انجام است.

به گزارش عصر ابادان به نقل از فرهنگ نیوز ، وقوع یک آتش سوزی در یکی از ویلاهای اطراف نوشهر جان ۴ نفر را گرفت و یک نفر را راهی بیمارستان کرد.

آتش سوزی در ساعت ۵ صبح پنجشنبه در یکی از روستاهای اطراف نوشهر در روستای دزدک در فاصله ۱۵ کیلومتری بخش مرکزی این شهرستان بوقوع پیوست و ۴ نفر از ساکنین ۱۱ نفره یک ویلا در خیابان گاز شرقی کوچه نسترن روستای دزدک دچار مرگ ناشی از آتش سوزی شدند.

به گفته شاهدین حادثه، صدای انفجار یک آتش سوزی مهیب در ساعت ۵ صبح بامداد امروز باعث شد تا همسایگان بومی این ویلا به محل حادثه حضور یابند و با شکستن یکی از حفاظ های ساختمان توانستند هفت نفر از حادثه دیدگان آتش را نجات دادند اما در این حادثه متاسفانه ۴ نفر در آتش سوختند.

تمامی حادثه دیگان ویلای مذکور اهل شهر تهرانند و به عنوان اعضای یک خانواده و فامیل با دو خودرو جهت گذارندن تعطیلات نوروزی به شهر نوشهر سفر کرده بودند و در ویلای شخصی خانم خانواده حضور داشتند.

فوت شدگان این حادثه دو زن و دو مرد هستند و به اذعان برخی از شاهدان یکی از فوت شدگان مجری تلویزیون و صدا و سیماست. نیلوفر معصومی، افخم السادات حسینی، محمدرضا داداشی و مجید چمنی جان باختگان این حادثه هستند.

یکی از مصدومین حادثه نیز خانم ع.د که به عنوان مالک اصلی این ویلا بوده به بیمارستان شهید بهشتی نوشهر اعزام شد و آخرین خبرها از مساعدت حال وی خبر می دهد.

اما آنچه این حادثه دلخراش را دچار پیچیدگی و معما کرده اظهارات یکی از حادثه دیدگان این آتش سوزی بوده که شوک عمدی بودن حادثه را دو چندان کرده است.

حسین در گفتگو با مهر گفت: پس از استشمام بوی آتش از خواب بیدار شدم و بسمت در خروجی ویلا حرکت کردک اما متوجه شدیم در ورودی ویلا با یک عدد قفل از سمت بیرون قفل شده و هیچ راهی برای فرار از آتش وجود ندارد که پس از نیم ساعت با کمک روستائیان و شکستن حفاظ یکی از پنجره موفق شدیم تا به بیرون از ویلا برویم.

یکی از منابع دیگر که نخواست نامش فاش شود علت وقوع حادثه را عمدی عنوان کرد که از طرف شوهر سابق صاحب ویلا برای انتقام گیری صورت گرفته است.

وی افزود: ویلای مذکور به عنوان حق مهریه پس از طلاق واگذار شده و بعد از آنکه ازدواج مجدد انجام شده همه اعضای خانواده برای گذارندن تعطیلات در ویلا حضور داشتند که متاسفانه بر اثر انتقام جویی و قفل کردن در ورودی ویلا از سمت بیرون و به آتش کشیدن و انفجار گاز این حادثه بوقوع پیوست.

برخی از اهالی نیز در شب گذشته همسر سابق صاحب کنونی ویلا را ساعت ها قبل از حادثه در محل مشاهده کردند تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه دارد.

منابع پلیسی شهرستان خبر وقوع حادثه را تایید کردند و علت آتش سوزی از سوی کارشناسان و کارگاهان انتظامی در حال بررسی است.

منبع: مهر