تاریخ انتشار خبر: ۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۶:۲۵
کد مطلب : 62588
در شهرستان ملکشاه ایلام رخ داد؛

مرگ مشکوک تاره عروس و داماد در حومه شهر

پیدا شدن جسد دختر و پسری که مدت کوتاهی از عقد آنها می‌گذرد در حاشیه شهرستان ملکشاهی، پلیس را با معمای پیچیده‌ای روبه‌رو کرده است.

 

به نقل از همشهری، هر دو قربانی به ضرب گلوله سلاح شکاری به قتل رسیده‌اند اما هنوز انگیزه این جنایت مشخص نیست. پرونده این جنایت هولناک بعد‌از‌ظهر ۱۶آذرماه به جریان افتاد. آن روز پسر جوان سوار بر خودروی پژو ۲۰۶خود به مقابل خانه نوعروسش در شهرستان ملکشاهی استان ایلام رفت تا همراه هم برای تفریح به خیابان‌های شهر بروند. این اما آخرین باری بود که خانواده‌شان آنها را زنده می‌دیدند.

 

چند ساعت از رفتن آنها گذشته بود و خبری از زوج جوان نبود. دختر و پسر جوان مدت کوتاهی بود که عقد کرده بودند و غیبت آنها باعث نگرانی خانواده دختر شد. پدر دختر چندبار با تلفن دختر و دامادش تماس گرفت اما تلفن‌هایشان خاموش بود. همین مسئله نگرانی او را بیشتر کرد و وقتی وی با خانواده دامادش و آشنایان آنها تماس گرفت و اثری از عروس و داماد پیدا نکرد، تصمیم گرفت ماجرا را به پلیس خبر دهد.

 

ماموران پلیس شهرستان ملکشاهی با دریافت خبر ناپدید شدن عروس و داماد جوان، تحقیقات برای یافتن ردی از آنها را شروع کردند. هنوز تحقیقات آنها به جایی نرسیده بود که مردی هنگام عبور از حاشیه شهر، چشمش به‌خودرویی افتاد که با درهای باز در آنجا رها شده بود. مرد جوان وقتی به‌خودرو نزدیک شد، جسد پسر جوانی را دید که کنار در روی زمین افتاده بود. داخل ماشین نیز جسد دختر جوانی به چشم می‌خورد که لباس‌هایش غرق‌ در خون بود. با تماس این مرد، مأموران پلیس راهی محل حادثه شدند و در همان بررسی‌های اولیه مشخص شد که اجساد متعلق به همان عروس و داماد جوانی است که ساعاتی پیش به طرز مرموزی ناپدید شده بودند.

 

تحقیقات نشان می‌داد که هر دوی آنها به ضرب گلوله شلیک شده از سلاح شکاری به قتل رسیده‌اند و جنایت در همان محلی رخ داده که اجساد آنها پیدا شده بود.بهادری، رئیس دادگستری شهرستان ملکشاهی با بیان این خبر گفت: هنوز معلوم نیست عروس و داماد جوان زمانی که برای تفریح به آن منطقه رفته بودند گرفتار قاتل یا قاتلان شده‌اند یا اینکه از سوی فردی به این منطقه کشانده شده و در نهایت با شلیک گلوله به قتل رسیده‌اند. آنچه مسلم است اینکه آنها از سوی قاتل یا قاتلان غافلگیر شده و سپس به قتل رسیده‌اند.

 

به گفته وی، تحقیقات پلیس برای کشف راز این جنایت هولناک در حالی ادامه دارد که بررسی‌ها نشان می‌دهد عروس و داماد با کسی اختلاف نداشتند و رابطه بسیار خوبی با هم داشتند؛ به همین دلیل پلیس در حال حاضر سرگرم بررسی فرضیه‌های مختلفی است که شاید بتواند راز این جنایت را فاش کند.