تاریخ انتشار خبر: ۲ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۸:۲۴:۴۹
کد مطلب : 40823
مهم‌ترین‌ اخبار حوادث 2 شهریور

مرگ پیرزن به خاطر نیت شیطانی پسر / بیرون کشیدن جسد جوان از چاه+تصاویر

زلزله ۵ ریشتری ایلام را لرزاند، دستگیری شرور شرق تهران با کارد سلاخی، دختر ۸ساله قربانی کودک‌آزاری و … از مهمترین اخبار حوادث امروز است.

   به گزارش عصر آبادان، مهمترین اخبار حوادث امروز به شرح زیر است:

بیرون کشیدن جسد جوان از چاه

رحمت‌الله رکن‌آبادی در گفت‌و‌گو با فارس در فهرج اظهار داشت: به‌دنبال گزارش روز پنجشنبه گذشته مبنی بر سقوط یک جوان ۳۲ در یک چاه ۶۰ متری در روستای میرآباد انصاری از توابع بخش مرکزی شهر فهرج بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند و کار امداد و نجات آغاز شد.

برای مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

وی ادامه داد: با توجه به گرفتار شدن این جوان در عمق ۱۸ متری چاه و کوچک بودن دهانه و قطر چاه با هماهنگی که با نیروهای امدادی صورت گرفت، تصمیم بر حفر یک حلقه چاه در کنار این چاه شد که ظهر امروز با کندن یک چاه به طول ۲۰ متر و زدن کانال به‌سوی چاه آب غیرمجاز و با بیش از گذشت ۵۰ ساعت جسد این جوان از چاه خارج شد.

برای مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

زلزله ۵ ریشتری ایلام را لرزاند

زلزله ای به بزرگی ۵.۵ ریشتر ساعت ۳۵ دقیقه بامداد امروز یکشنبه مورموری در استان ایلام را لرزاند.

بنا بر این گزارش عمق این زلزله ۱۰ کیلو متری زمین اعلام شده است.

موقعیت دقیق این زلزله عبارت است از ۱۴ کیلومتری مورموری، ایلام/ ۴۰ کیلومتری حسینیه، خوزستان/ ۴۶ کیلومتری موسیان، ایلام.

برای مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

دستگیری شرور شرق تهران با کارد سلاخی

برای مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک کنیدسرهنگ علیرضا رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران، با اشاره به دستگیری یکی از اراذل منطقه نیروی هوایی در شرق پایتخت اظهار داشت: با توجه به دستور بازپرس شعبه ۱۰ دادسرای ناحیه ۴ رسالت، برای جلب و دستگیری یکی از اوباش منطقه نیروی هوایی به نام «طاهر» که به اتهام شرارت و قدرت نمایی با اسلحه سرد، تحت تعقیب مراجع قضایی و انتظامی قرار داشت، دستگیری وی در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ در ادامه افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ در راستای دستگیری این اوباش فراری، موفق شدند با شگردهای پلیسی و انجام عملیات تعقیب و مراقبت شبانه روزی، وی را در حوالی خیابان ۳۰ متری نیروی هوایی و جنب پارک پیروزی، در یک دستگاه خودروی هوندا شناسایی کنند.

برای مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

دختر ۸ساله قربانی کودک‌آزاری

این دختر که ستایش نام دارد ابتدا توسط شهروندان شوشتری که به پارک شهید مطهری رفت‌وآمد داشتند مورد شناسایی قرار گرفت و آنها متوجه شدند این کودک مدت زیادی است که هرروز صبح زود به پارک می‌آید و تا آخر شب در آنجا می‌ماند. وقتی آنها با ستایش صحبت کردند فهمیدند او توسط پدر و مادرش از خانه رانده شده ‌است و کسی نیست که از این بچه نگهداری کند.

دختر 8ساله قربانی کودک‌آزاری+تصاویر

ستایش وقتی مورد پرسش قرار گرفت، گفت: «پدر و مادرم از من می‌خواهند هرروز صبح از خانه بیرون بروم و آخر شب به خانه برگردم آنها نمی‌گذارند در خانه بمانم، معتاد هستند و مواد مصرف می‌کنند، من نمی‌دانم در خانه چه می‌گذرد.»

این تنها آزاری نبود که ستایش از آن صحبت کرد، روی دست‌های دختربچه آثار جراحت‌های شدید که البته رو به بهبود است نیز دیده می‌شد.

ستایش به «پیک شوشتر» گفت: «پدرم من و خواهر کوچک‌ترم را کتک می‌زند. او مرا با شیلنگ می‌زند و مجبورم هرروز از صبح تا شب به پارک بیایم.» ستایش که حدودا هشت‌ساله به نظر می‌رسد به گفته خودش بارها با چای داغ سوزانده شده ‌است و آثار سوختگی‌های شدید روی بدن او مشخص است.

برای مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

جنایت دختر جوان برای فرار از ازدواج

از چند‌ماه پیش، مأموران پلیس اصفهان در جریان ناپدید شدن پسر جوانی در این شهر قرار گرفتند و تحقیقات برای یافتن ردی از او را شروع کردند. کسی از پسر جوان خبر نداشت و حتی خانواده‌اش هم نمی‌دانستند که چه بلایی بر سر او آمده است تا اینکه دختر جوانی به اداره آگاهی شهرستان مبارکه رفت و خبر از جنایتی هولناک داد.

او گفت که ۳‌ماه قبل نامزدش را در بیابان‌های اطراف شهر به قتل رسانده و جسدش را سوزانده است.

برای مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

مرگ پیرزن به خاطر نیت شیطانی پسر

برای مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک کنیدسرهنگ خالقی رییس پلیس آگاهی استان یزد، در تشریح این خبر گفت: در پی گزارش ضرب و جرح خانمی ۶۰ ساله به هویت معلوم در سال ۱۳۸۵ در یکی از محلات قدیمی یزد که پس از یک هفته بستری در بیمارستان منجر به فوت وی شد، موضوع بررسی و رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

رییس پلیس آگاهی استان یزد ادامه داد: با توجه به دستگیری فردی به هویت “م . ب” ۲۸ ساله در اردیبهشت ماه سال جاری به اتهام چندین فقره آزار و اذیت و سرقت ، موضوع قتل خانم مذکور نیز وارد مرحله تازه ای از تحقیقات شد.

برای مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

 

منبع: مشرق