تاریخ انتشار خبر: ۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۹:۵۵
کد مطلب : 21776

مرگ ۴۲ هزار زائر ایرانی در عمره

روز گذشته دو هزار و ۱۰۹ نفر در مکه ویزیت شدند و ۴ نفر نیز در این شهر بستری شدند که در شهر مدینه نیز یکهزار و ۸۵۲ نفر توسط پزشکان ویزیت شده‌اند و ۴ نفر نیز بستری شدند.

عصرآبادان – روز گذشته (سه شنبه) تعداد ۱۵ پرواز در قالب ۳۲ کاروان وارد سرزمین وحی شدند که از این تعداد ۴ پرواز از ایران ایر، ۳ پرواز ماهان و ۸ پرواز سعودی کار انتقال زائرین را بر عهده داشتند و جمع پروازهای ورودی به مدینه و جده از ابتدای عملیات عمره تاکنون، یکهزار و ۲۷۲ پرواز بوده است که تاکنون۳۹۰ هزار و ۶۰۰ زائر درقالب دو هزار ۹۲۷ کاروان، به مدینه و جده وارد شده‌اند و در حال حاضر تعداد ۲۲ هزار و ۷۳۴ نفر زائر در مکه و تعداد ۲۴ هزار و ۱۳۷ نفر زائر در هتل‌های شهر مدینه حضور دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، روز گذشته دو هزار و ۱۰۹ نفر در مکه ویزیت شدند و ۴ نفر نیز در این شهر بستری شدند که در شهر مدینه نیز یکهزار و ۸۵۲ نفر توسط پزشکان ویزیت شده‌اند و ۴ نفر نیز بستری شدند.
بنا بر این گزارش از ابتدای عملیات عمره تاکنون در مجموع، ۴۴۳ نفر در مکه و مدینه بستری و تحت درمان قرار گرفته‌اند و ۴۲ زائر ایرانی در سرزمین وحی فوت شده‌اند که از این میان ۲۶ نفر مرد و ۱۶ نفر زن، بوده‌اند.