تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۳:۵۸:۵۰
کد مطلب : 25482
دبیر ستاد برگزاری مسابقات سراسری تواشیح در آبادان:

مسئولان آبادان برای میزبانی آبرومند تلاش کنند/ با حضور مدعوین سیاسی حاشیه دار مخالفیم

دبیر ستاد برگزاری هجدهمین دوره مسابقات سراسری تواشیح،ابتهال و اذان از مسئولان آبادان خواست برای برپایی آبرومندانه این مسابقات تلاش بیشتری کنند.

حجت الاسلام عادل فریحی در گفت و گو با عصر آبادان با اعلام این مطلب گفت: این مسابقات در سطح بالایی برگزار می شود و آبادان به عنوان اولین شهرستانی که میزبانی را بر عهده گرفته است باید به شایسته گی از این مهم بر آید.

وی افزود: انتظار می رود مسئولان شهرستان با همت و جدیت بییشتری در روزهای منتهی به شروع مسابقات اجرای آبرومن این دوره را پیگیری کنند تا خاطره ی خوبی از شهر و مردم آبادان در یاد متسابقین باقی بماند.

دبیر ستاد برگزاری این دوره از مسابقات خاطر نشان کرد: البته باید از مدیرانی که شرایط را به خوبی درک کرده و انصافاً اقدامات حمایتی مناسبی صورت دادند تشکر کنم. از جمله از مهندس زمانی در سازمان منطقه آزاد،مهندس رحیمی در پالایشگاه  و دکتر شهبازی فرماندار محترم و شهردار محترم سپاسگزارم که در ایجاد مقدمات این برنامه باشکوه از هیچ کمکی دریغ نکردند.

فریحی تصریح کرد: نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که مسابقات از جنس مسابقات قرآنی است و به هیچ وجه محل اقدامات سیاسی نیست. به همین جهت ستاد برگزاری این مسابقات هیچ علاقه ای به حضور مدعوین سیاسی حاشیه دار در مراسم افتتاحیه و اختتامیه نداشته و با آن مخالف است. لذا از برخی مسئولان که در تلاش اند که افراد مورد نظر خود را برای این مسابقات دعوت کنند این مهم را در نظر داشته باشند.

وی در پایان گفت: در این مسابقات قرار است از هفت قاری مطرح مصری برای قرائت دعوت شود.همچنین دو گروه از شهرستان آبادان به نمایندگی از  استان خوزستان در این مسابقات شرکت می کنند که برای همه عزیزان آرزوی موفقیت داریم.

گفتنی است هجدهمین دوره مسابقات سراسری تواشیح،ابتهال و اذان  از دهم اردیبهشت ماه به مدت یک هفته در آبادان برگزار خواهد شد.