تاریخ انتشار خبر: ۵ , آبان, ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۰:۱۶
کد مطلب : 102539
نائب رئیس شورای شهرآبادان:

مسئولان شهرستان برای حل مشکل اشتراک گاز ساختمان های فاقد پروانه تصمیم بگیرند

عصر آبادان: نائب رئیس شورای اسلامی شهرآبادان گفت: باید برای اشتراک گاز ساختمان‌های غیرقانونی چاره‌ای اندیشیده شود چراکه به‌هرحال عده‌ای از مردم ما با این مشکل مواجه هستند.

makvandi-shora002526564

به گزارش عصر آبادان، عبدالحسین مکوندی در جلسه شورای اسلامی شهرآبادان اظهار کرد: متأسفانه بسیاری از مناطق شهرستان آبادان مانند منطقه امیرآباد از گاز شهری بی‌بهره هستند.

وی امیرآباد را منطقه‌ای نسبتاً پرجمعیت خواند و گفت: تمامی مردم آبادان باید از امکانات زیرساختی مانند لوله‌کشی گاز بهره‌مند شوند چراکه آبادان برای همه آبادانی هاست.

مکوندی با اشاره به مشکلات قانونی اداره گاز برای ارائه خدمات به ساختمان‌های غیرقانونی که فاقد سند یا پروانه هستند، اعلام کرد: باید برای این موضوع چاره‌ای اندیشیده شود چراکه به‌هرحال عده‌ای از مردم ما با این مشکل مواجه هستند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهرآبادان عنوان کرد: باید جلسه‌ای با حضور فرماندار، اعضای شورا، شهردار و رئیس اداره گاز گرفته شود تا این موضوع مطرح‌شده و راهکارهای لازم عملی شود.

وی شرکت گاز آبادان را تنها شرکت فعال دانست و افزود: تلاش این شرکت برای گسترش لوله‌کشی گاز در مناطق مختلف آبادان قابل‌تقدیر است.

مکوندی ادامه داد: عمده درآمد شرکت گاز از اشتراک‌هایی است که مردم می‌گیرند و چنانچه این اشتراک‌ها متناسب با ظرفیت بیشتر شود امکان ارائه خدمات بهتری از طرف این شرکت فراهم می‌گردد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهرآبادان بابیان اینکه در برخی مناطق لوله‌کشی گاز ایجادشده اما ساکنین نسبت به ایجاد اشتراک اقدامی نکرده‌اند، اظهار داشت: از مردم تقاضا داریم در صورت وجود این امکان برای گرفتن اشتراک اقدام کنند.