تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , تیر, ۱۳۹۳ | ۰۰:۲۱:۵۲
کد مطلب : 35347
حجت الاسلام باروت کوب در گفت و گو با عصر ابادان عنوان کرد:

مسجد امام سجاد(ع) آبادان و قول های عملی نشده ی مدیران شهرداری / شبستان پایین آمد ،وعده ها هم به گل نشست!

عصر آبادان:امام جماعت مسجد امام سجاد علیه السلام آبادان از وعده های عملی نشده مدیران شهرداری آبادان در خصوص ساخت این مسجد به شدت انتقاد کرد.

به گزارش عصر آبادان ، حجت الاسلام باروت کوب در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری ضمن انتقاد از مدیران شهرداری آبادان اظهار داشت: چند ماه پیش آقای زویدات از اعضای شورای شهر و چند تن از مدیران شهرداری آبادان با حضور در مسجد امام سجاد علیه السلام از وضعیت ساختمان این مسجد بازدید کرده و اظهار تاسف کردند و قول دادند برای ساختن این مسجد کمک کنند.

وی افزود: پس از آن جلسات و تصمیماتی گرفته شد و حتی شهردار محترم آقای شیرازی به معاون خود آقای دیدار یادداشتی مبنی بر همکاری ارائه کرد .اما بعد از دستور جناب شهردار ، آقای دیدار از همکاری برای ساخت این مسجد دریغ می کنند.

امام جماعت مسجد امام سجاد علیه السلام خاطرنشان کرد: وقتی به ما قول دادند مصالح ساخت این مسجد که چیزی حدود ۲۸ تا ۳۰ میلیون تومان است را اختصاص می دهیم بعد از آن اقدام به تخریب نیمی از مسجد و شبستان آن کردیم.

وی یادآور شد: اینک که مسجد را برای ساخت مجدد تخریب کردیم هیچ کدام از آن وعده ها عملی نشده و شرایط بدی بر این مسجد حاکم شده است.

این روحانی فعال ادامه داد: این مسجد در یکی از محلات محروم آبادان است و به دلیل همین محرومیت جرم ها و جنایات زیادی در آن رخ می دهد.به همین دلیل از شش سال پیش با دست خالی آمدیم و مسجدی را که شرایط ناگواری داشت ساماندهی کردیم تا محلی برای کارهای فرهنگی جوانان و نوجوانان باشد.

باروت کوب گفت:از مسئولان و به ویژه شهردار انتظار می رود برای ساخت مسجدی که به حال خود رها شده ، به موضوع ورود کنند و نگذارند در کشور شیعی ما ساحت شریف مسجد توسط بدقولی چندمدیر ، بیش از این خدشه دار شود.

 1. ........ می‌گه:

  اقای امور مالی خدا …کنه

 2. ........ می‌گه:

  …ذاتا انسان بدقولیه.

 3. علیرضا گهری می‌گه:

  سوال بنده اینه که پس وظیفه سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان تبلیغات اسلامی چیه؟!!!!!

 4. آبادانی می‌گه:

  وقتی نمیتونن به قولشون عمل کنن چرا قول میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟