تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۵:۰۱
کد مطلب : 60538
امام جمعه اهواز:

مسلمین با اتحاد ریشه تروریست را از بیخ وبن بکنند/تروریست ها، سادیسم جنایت دارند

عصر آبادان :آیت الله جزایری گفت:داعشی ها با صهیونیزم و کفار هیچ مخالفت و اصطکاکی ندارند و درگیری اینها فقط با مسلمانان است اقتضا دارد همه مسلمین با اتحاد ریشه تروریست را از بیخ وبن بکنند.

    

به گزارش عصرآبادان به نقل از رهیاب نیوز آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان  در خطبه های این هفته اهواز اظهار داشت:جنایت هولناکی در هفته گذشته در پاکستان توسط طالبان که یک گروهگ تروریستی است صورت گرفت دانش آموزان مدرسه ای را گروگان گیری کردند و بیش از ۱۳۰ نفر آنها را کشتند.

وی ادامه داد:تروریست ها، سادیسم جنایت دارند و مصیبت بزرگی است که پیدا شده است و بر همه مسلمانان واجب است تا با هم متحد شوند و در برابر این پدیده شوم در پاکستان و عراق بایستند.

آیت الله جزایری تصریح کرد:این تروریست های که به اسم داعش در عراق هستند مزدوران انگلیس هستند و یک پیوند و ارتباط صمیمانه ای با اسرائیل دارند از این طرف می گویند ما می خواهیم حکومت اسلامی تشکیل دهیم از آنطرف زخمی هایشان را در اسرائیل درمان می کنند این دم خروس و لحاف ملاست.

وی ادامه داد:داعشی ها با صهیونیزم و کفار هیچ مخالفت و اصطکاکی ندارند و درگیری اینها فقط با مسلمانان است اقتضا دارد همه مسلمین با اتحاد ریشه تروریست را از بیخ وبن بکنند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به حماسه اربعین حسینی تاکید کرد:اربعین امام حسین علیه السلام در آغاز و سال اول، ظهور پیروزی حق بر باطل بود قبل از اربعین ، یزید کارش به جایی رسید که احساس خطر کرد و جنایات خود در عاشورا را منکر شد و اظهار ندامت کرد و درصدد جبران این جنایات برآمد در حالیکه دروغ می گفت.

وی افزود:امروز هم با این اجتماع متجاوز از ۲۰ میلیون نفر در اربعین حسینی که برای زیارت امام حسین آمدند واقعا نشان دهند پیروزی حق بر باطل بود و علی رغم پیش بینی ها تحلیل گران دنیا که فکر می کردند امسال جمعیت کمتری به خاطر درگیری های عراق بیایید اما شیعیان با اقتدار و باشکوهتر از سال قبل در کربلا حضور پیدا کردند.

 

آیت الله جزایری خاطر نشان ساخت:از ملت و دولت عراق تشکر می کنیم که برای پذیرایی از زائرین اربعین سنگ تمام گذاشتند از مسئولین استان هم تشکر می کنم که زمینه را فراهم کردند تا مشکلی برای زوار پیش نیاید من زبانم قاصر است از مردم خوزستان هم که در چزابه و شلمچه موکب زدند سپاسگذارم خدا ان اشالله خیر دنیا و اخرت نصیبشان کند.