تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۸:۴۲:۱۶
کد مطلب : 29908
با امضای قرارداد جدید با بارسلونا؛

مسی پردرآمدترین بازیکن جهان شد

لیونل مسی قراردادش را با تیم کاتالانی تمدید کرد تا به پردرآمدترین بازیکن فوتبال جهان تبدیل شود.

قرارداد جدید مسی با بارسلونا امضا شد/ مسی پردرآمدترین بازیکن جهان شد باشگاه بارسلونا از تمدید قرارداد لیونل مسی، ستاره آرژانتینی خود تا سال ۲۰۱۸ خبر داد.

قرارداد جدید مسی در حضور خورخه مسی پدر این ستاره آرژانتینی و خوزه ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه، خوردی مستره معاون ورزشی باشگاه و آنتونی روسیچ، معاون ورزشی باشگاه امضا شد.

در حین امضای قرارداد که در ورزشگاه نوکمپ صورت گرفت، لئو مسی از امضای این قرارداد ابراز رضایت و خوشحالی کرد.

لیونل مسی سالیانه بین ۲۰ تا ۲۲ میلیون یورو از بارسلونا دریافت خواهد کرد و باعث می‌شود این بازیکن بالاتر از کریستیانو رونالدو پردرآمدترین بازیکن فوتبال جهان باشد.

مهاجم آرژانتینی بارسلونا همچنین تاکید کرد دوست دارد فوتبالش را در اروپا در بارسلونا به پایان برساند، اما امکان این هست که در آرژانتین از فوتبال خداحافظی کند. مسی درباره‌ی این مساله گفت: در فوتبال اروپا در باشگاهی غیر از بارسلونا بازی نخواهم کرد. بارسلونا آخرین تیم من در فوتبال اروپا خواهد بود. اما امکان بازگشت به لیگ کشورم را رد نمی‌کنم. دوست دارم در سال‌های پایانی دوران بازیگری‌ام در لیگ کشورم بازی کنم.

لیونل مسی در ۱۳ سالگی از روساریو سنترال به بارسلونا پیوست و در آکادمی این باشگاه مشغول به بازی شد. او بارها اعلام کرده است که دوست دارد روزی در تیم روساریو بازی کند و در این تیم کفش‌هایش را بیاویزد.