تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۵ | ۰۰:۵۰:۳۶
کد مطلب : 111642
مهدی هاشمی‌نسب مطرح کرد

مشروب‌خوری خلاف ساده فوتبالیست‌ها است!

مهدی هاشمی‌نسب گفته استفاده از مشروب خلاف ساده فوتبالیست‌ها شده است.

مهدی هاشمی‌نسب در گفت‌وگو با خبر ورزشی گفته استفاده از مشروب خلاف ساده فوتبالیست‌ها شده است.

در روزهایی که مهدی هاشمی‌نسب برای باشگاه‌های محبوب پایتخت توپ می‌زد، اصلی‌ترین نگرانی هوادارها برای بازیکنان جوان، پیوستن به تیم رقیب یا انتخاب لیگ‌های عربی به عنوان مقصد فوتبالی بود. حالا در میانه دهه ۹۰، ستاره‌های جوان فوتبال ایران در معرض آسیب‌های فراوانی هستند که هر کدامشان می‌تواند آینده دوران بازیشان را تباه کند.

بخشی از جلد روزنامه خبر ورزشی، به مصاحبه با یاغی سال‌های گذشته فوتبالفارسی اختصاص دارد. مصاحبه‌ای که هاشمی‌نسب در آن از علاقه برخی از فوتبالیست‌ها به مصرفِ مشروبات الکی یا مواد مخدر حرف زده است.

شاید در نگاه اول جمله‌هایی شبیه به این شگفت‌آور و غیرواقعی به نظر برسند اما همه آن‌هایی که از نزدیک با فضای فوتبال ایران سر و کار دارند، به خوبی می‌دانند که گروهی از فوتبالیست‌های وطنی چطور با افتادن در دام مصرف این مواد، خودشان و آینده‌شان را دریبل زده‌اند.

مقصر اصلی تلخکامی قرار گرفتن ستاره‌ها در این مسیر، باشگاه‌های فوتبال ایران هستند. اگر در اروپا، یک باشگاه حتی در تعطیلات نیز به بازیکنانش نظارت می‌کند و مراقب رفتار حرفه‌ای آن‌هاست، در ایران بازیکن‌ها به جز زمان تمرین و بازی، آزادانه در اختیار خودشان هستند و این اجازه را دارند که هر رفتاری انجام بدهند و مورد مؤاخذه قرار نگیرند. رفتارهایی که حالا تیترها و جلدهای شرمنده روزنامه‌های ورزشی را می‌سازند و کاری می‌کنند که مهدی هاشمی‌نسب که بزرگ‌ترین یاغی دوران خودش بود نیز با ترس و تأسف از آن‌ها حرف بزند. ستاره‌هایی که آرزوهایشان را دود می‌کنند و به هوا می‌فرستند.