تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۰۰:۰۴:۵۷
کد مطلب : 32151
تئاتر جنجالی تانگوی تخم مرغ داغ

مشکل «تانگوی تخم مرغ داغ» حل شد

مشکل نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» به کارگردانی هادی مرزبان حل شد و این نمایش از شامگاه ۲۰ خردادماه دوباره به صحنه می‌رود.

به گزارش عصر آبادان؛ به نقل از تابناک، مشکل نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» به کارگردانی هادی مرزبان حل شد و این نمایش از شامگاه ۲۰ خردادماه دوباره به صحنه می‌رود.

عباس غفاری مدیر روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی با اعلام این خبر به ایسنا، گفت: خوشبختانه پس از چند روز گفت‌وگو و تعامل میان اداره کل هنرهای نمایشی، قوه قضاییه و گروه اجرایی نمایش «تانگوی تخم مرغ داغ»، مشکلاتی که برای اجرای این اثر بوجود آمده بود حل شد و اجرای این نمایش از امشب ۲۰ خردادماه از سر گرفته می‌شود.

او اضافه کرد: در این چند روز مدیر اداره کل هنرهای نمایشی به همراه نماینده معاون هنری، آقای مرزبان کارگردان نمایش، آقای نصیریان بازیگر پیشکسوت نمایش و گروهی از بازیگران با نماینده قوه قضاییه صحبت کردند و با این گفت‌وگو‌ها مشکلات حل شد و تعاملی ایجاد شد تا گروه بتوانند به اجرای خود ادامه بدهند.

به گزارش ایسنا، نمایش «تانگوی تخم مرغ داغ» نوشته اکبر رادی و کار هادی مرزبان روز ۱۶ خردادماه پس از ۳۳ اجرا، توسط بخشی از قوه قضاییه توقیف شد. در چند روز گذشته عوامل گروه با همراهی نمایندگانی از مرکز هنرهای نمایشی و معاونت هنری برای حل مشکل ایجاد شده در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شدند و توضیحاتی را ارائه کردند.

این نمایش با بازی علی نصیریان، فردوس کاویانی، امین زندگانی، فرزانه کابلی، پریسا مقتدی، لیلا برخورداری، مهدی عبادتی و… در تالار وحدت به صحنه می‌رود.