تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۴:۲۹:۴۵
کد مطلب : 66306
امام جمعه آبادان :

مصالح جامعه ایجاب می کند مردم در جریان پرونده مهدی هاشمی قرار گیرند/عده ای می خواهند پرونده مهدی هاشمی علنی نشود

حجت الاسلام علی ابراهیمی پور اظهار داشت:یک شبهه جدی در رابطه با پرونده مهدی هاشمی وجود دارد و آن این است که اطلاع رسانی دقیق و درستی در رابطه با پرونده وی انجام نمی گیرد.

 

 

به گزارش عصر آبادان ؛ ،حجت الاسلام علی ابراهیمی پور امام جمعه آبادان در گفتگو با رهیاب در خصوص پرونده مهدی هاشمی  اظهار داشت:یک شبهه جدی در رابطه با پرونده مهدی هاشمی وجود دارد و آن این است که اطلاع رسانی دقیق و درستی در رابطه با پرونده وی انجام نمی گیرد.

وی ادامه داد:اخباری که از پرونده وی به گوش می رسد حاکی از این است که در پرونده مهدی هاشمی موضوعات گوناگونی وجود دارد از مدیریت کردن فتنه ۸۸ تا فساد اقتصادی و ارتباطاتی که با خارج از کشور داشته است و کدهایی که برای تحریم به بیگانگان می داده است.

ابراهیمی پور تاکید کرد:ما در این پرونده شاهد هستیم تا ببینم آیا اجرای قانون فقط برای افراد متوسط و ضعیف جامعه است؟ یا کسانی که جایگاه خاصی دارند و از پشتوانه ای برخورداند قانون در مورد آنها هم اجرا می شود؟

وی ادامه داد:علنی بودن یا نبودن پرونده با قاضی است اما در بعضی موارد مصالح نظام ایجاب می کند که مردم در روند پرونده و دادگاه قرار بگیرند تا ابهامات و شبهاتی که حتی می تواند متوجه نظام شود را برطرف کنند.

امام جمعه آبادان خاطرنشان ساخت:غیر از فتنه ۸۸ و مفاسد اقتصادی یکی از موضوعاتی که مرتبط با این اقاست پرونده کرسنت است که بعضی آقایان می خواهند این پرونده علنی نشود باید در این خصوص هم اطلاع رسانی شود.