تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۱:۰۳
کد مطلب : 108315
مدیر حوزه علمیه امام صادق در گفت و گو با عصر آبادان:

مطالب مطرح شده علیه حوزه علمیه امام صادق(ع) واقعیت ندارد/ سالن اجتماعات حوزه ظرفیت این مراسم را نداشت

حجت الاسلام والمسلمین نجیبی مدیر حوزه علمیه آبادان در گفت و گو با عصر آبادان از اخبار منتشر شده علیه حوزه علمیه به شدت انتقاد کرد.

IMG-20160209-WA0011

به گزارش عصر آبادان ، حجت الاسلام علی نجیبی مدیر حوزه علمیه امام صادق علیه السلام آبادان در گفت و گو با عصر آبادان در واکنش به خبر این پایگاه خبری مبنی بر مخالفت حوزه با حضور دکتر عباسی ، اظهار داشت: انتظار می رفت قبل از درج اخبار ، با مدیران حوزه ارتباط می گرفتید و از صحت و سقم مطلب آگاه می شدید.خبر مخالفت حوزه با سخنرانی دکتر عباسی به هیچ وجه صحت ندارد و اساساً از ابتدا هیچ هماهنگی با بنده جهت انجام این مراسم صورت نگرفته بود.

 

وی افزود: حوزه علمیه امام صادق علیه السلام به خصوص در چند سال اخیر به عنوان یک حوزه انقلابی مطرح شده و در تمامی صحنه های انقلابی و دینی ، در صف مقدم حضور دارد.این خبر و واکنش های بعد از آن ، اجحاف در حق این حوزه با چنین رویکردی بود.

 

حجت الاسلام نجیبی تصریح کرد: اگر از ابتدا هم با ما مشورت می شد به دوستان می گفتیم که سالن اجتماعات این حوزه ، ظرفیت پذیرش چنین برنامه ای را ندارند و آنهایی که از نزدیک دیده اند حرف بنده را تصدیق می کنند که این سالن کوچک نمی تواند پذیرای حضور با شکوه مردم در این مراسم باشد.ضمن اینکه حوزه علمیه انتظار دارد از ابتدای حضور چنین شخصیت هایی ، نظر مدیران حوزه ، مورد استفاده قرار گیرد.

 

امام جمعه موقت آبادان خاطر نشان ساخت : همان طور که گفتم حوزه ما ، حوزه ای انقلابی و پیشرو در برنامه های انقلابی است و به همین منظور کلیه کلاس های امروز بعدالظهر طلاب را تعطیل کرده تا همه آنها بتوانند در حسینیه ثارالله حضور یابند و مانند همیشه رونق بخش همایش های انقلابی باشند.

  1. فروش سرورhp می‌گه:

    چه مطلب خوبی بود ممنونم