تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۰:۵۳
کد مطلب : 49521

معاوضه آیفون با یک خانه در آمریکا +عکس

محصولات کمپانی اپل همیشه با حواشی بسیاری همراه هستند از صف‌هایی که هفته‌ها پیش برای خرید آیفون ۶ تشکیل شدند تا خبر مردی که خانه اش را با تلفن همراه آیفون ۶ پلاس یا آیپد ۳۲GB معاوضه کرد.

عرضه محصولات جدید اپل با استقبال گسترده ای از سوی مخاطبان مواجه می شود و معمولا اتفاقات عجیب و باورنکردنی با عرضه محصولات اپل آغاز می شود. یکی از این وقایع عجیب را می توان در معاوضه خانه مرد امریکایی با تلفن همراه آیفون ۶ پلاس یا آیپد ۳۲GB دانست.بنا به گزارشات منتشر شده، این مرد امریکایی اهل شهر دیترویت در ایالت میشیگان بعد از تبلیغات گسترده تلفن های همراه جدید اپل و حواشی بسیاری آن به شدت تمایل داشت تا محصولات جدید آیفون را تجربه کند. اما به دلیل اینکه از لحاظ وضعیت مالی در شرایط مناسبی به سر نمی برد، قدرت خرید این محصول جدید را نداشت در نتیجه تصمیم به فروش منزل مسکونی اش می گیرد تا بتواند مبلغ خرید تلفن همراه آیفون ۶ پلاس یا آیپد ۳۲GB را تامین کند. اما تا زمانی که منزل این مرد امریکایی در لیست فروش قرار گرفته و مشتریانی برای خرید مراجعه کنند، وی بایستی به انتظار می ماند به همین دلیل خانه اش را حتی با نصف قیمت حقیقی به فروش می گذارد اما باز هم کسی برای خرید خانه وی مراجعه نمی کند تا در نهایت وی تصمیم به تهاتر منزلش با آیفون ۶ پلاس یا آیپد ۳۲GB می گیرد!

مرد آمریکایی خانه‌اش را با آیفون معاوضه می‌کند

این خبر با وجود اینکه خنده مخاطبان را بر می انگیزد اما توجهات بسیاری را نیز به خود جلب می کند که تا چه اندازه محصولات اپل نزد طرفداران یا حتی شهروندان معمولی مورد توجه هستند.


منبع: مهر