تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۷:۱۷
کد مطلب : 32718
عمر مدیریت خالقی زاده چند روز بیشتر نشد!

معاون فرهنگی شهردار برکنار شد / شورای شهر ؛‌برنامه های شیرازی را وتو کرد!

محمدرضا خالقی زاده معاون فرهنگی شهردار آبادان پس از پیگیری های مستمر برخی از اعضای شورای شهر از سمتش برکنار شد.

20472_927

به گزارش عصر آبادان وی که سابقه همکاری با روزنامه اصلاح طلب شرق را در کارنامه داشت ،‌اخیراً  تلاش زیادی برای به کارگیری و حمایت از عناصر اصلاح طلب در سازمان شهرداری آبادان انجام داد که مورد انتقاد جدی مردم قرار گرفت.

این در حالی است که شیرازی در مراسم معارفه خالقی زاده ، وی را فردی به دور از جهت گیری های سیاسی معرفی کرد و مدعی شد انتخاب وی حواشی کمتری به همراه خواهد داشت که البته عملکرد چند روزه خالقی زاده چیز دیگری را نشان می دهد.

به همین دلیل تنی چند از اعضای شورای شهر که قبلاً تعهد و تقید خود را به اصول اساسی انقلاب اسلامی ثابت کرده بودند نتوانستند نسبت به تحرکات جریانات سیاسی مطرود در شهرداری بی تفاوت باشند و از شهردار خواستند تا خالقی زاده برکنار شود.

امروز شنیده شد که خواست شورای شهر محقق ، خالقی زاده عزل  و خدری به جای وی منصوب شد.علی خدری از چهره های مومن و خوشنام آبادان است که سرپرستی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهردار را به عهده گرفت.

 

  1. سلام می‌گه:

    آقای شیرازی راهی جز برکناری ایشان نداشت، زیرا خود قربانی می شد.یک روز قبل از برکناری از طرف شورای اسلامی شهر تهدید به استیضاح شد.ایشان مامور نبود بلکه بدون اطلاع بعضی از اعضای شورا در سازمان عمران استخدام شد.تاکید شورا بر استفاده ازنیروهای آبادانی است.

  2. ناشناس می‌گه:

    از نظر شما اصلاح طلب بودن جرم و اصولگرا بودن حسن
    ایشون انسان بسیار شریف و مومن و پاکی هستن
    اگر به برنامه های ایشون انتقاد دارید وایرادی بود میگفتین ولی چون چیزی از ایشون ندارید متوسل به بحث های غیر کاری و بی ربط میشوید