تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اسفند, ۱۳۹۴ | ۰۲:۵۲:۵۴
کد مطلب : 111158
استاندار خوزستان:

معتادین راحت، تکدی گری حرفه و قلیان فاجعه بزرگ است/ نارضایتی‌ام از خدمات شهری و عمرانی در حد اعلاء است

استاندار خوزستان اظهار کرد: معتادین خیلی راحت و از نارضایتی‌های شهروندان هستند، تکدی گری در بسیاری از نقاط شهر با روش‌های مختلفی درحال انجام است و به یک حرفه تبدیل‌شده است.

۲۳۷۳۳۹_۹۲۲
به گزارش رهیاب، عبدالحسن مقتدایی در جلسه ستاد سفرهای نوروزی که در سالن شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: هر سال دراین ایام گرد هم می‌آییم و موضوعاتی را مرور می‌کنیم که نباید تکرار شود.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه بعضی از مدیریت‌ها لحظه آخری است، گفت: بخش اعظم مشکلات خدمات‌رسانی به شهروندان به‌صورت روزمرگی کار کردن است و یکی از موارد بارز در استان خوزستان بحث عمران و خدمات شهری است.

وی افزود: عمران و خدمات شهری در خوزستان بسیار آزاردهنده است و خود این عوامل متعددی برای تعارضات رفتارهای اجتماعی ایجاد می‌کند.

مقتدایی با اشاره به اینکه در وضعیت ترافیکی، فاضلاب، نخاله‌ها و خدمات شهری دچار آشفتگی هستیم، گفت: بخش اعظمی از پرخاشگری‌ها مربوط به فضای شهری است.

استاندار ادامه داد: در ایام نزدیک به نوروز یادمان می‌آید که سریع برای مهمانان نوروزی کارهایی را سریع انجام دهیم درصورتی‌که باید حواسمان به مهمان دائمی‌مان باشد چراکه ما میزبان مردم هستیم.

مقتدایی گفت: خودم به‌عنوان یک کسی که علاقه‌مند به ایجاد امنیت در کنار خدمات شهری و عمرانی هستم، نارضایتی‌ام در حد اعلاء است یعنی از خیلی مسائل نمی‌توانم بگذرم.

وی افزود: در مورد خدمات شهری باید در سال آینده یک اتفاقی به‌صورت مستمر از محل درآمدها بیافتد که اشکالات را رفع کند.

استاندار خوزستان بابیان اینکه علاوه بر کیفیت کار، اصل کار نیز ایراد دارد و رضایت‌بخش نیست اظهار کرد: معتادین خیلی راحت و از نارضایتی‌های شهروندان هستند، تکدی گری در بسیاری از نقاط شهر با روش‌های مختلفی در حال انجام است و به یک حرفه تبدیل‌شده است.

وی با اشاره به اینکه متکدیان تا یک بامداد در شهر گدایی می‌کنند، افزود: تکدی گری علاوه بر مخدوش کردن چهره شهر، مشکلات امنیتی ایجاد می‌کند.

مقتدایی از قلیان به‌عنوان یک فاجعه بزرگ و پیش‌نیاز مبارزه با مواد مخدر یاد کرد و ادامه داد: این موضوع به شکل یک ناهنجاری اجتماعی دختران، پسران و جوانان را درگیر کرده که درشان فرهنگ ما نیست.

استاندار خوزستان گفت: این معضل قبلاً فقط در پارک‌ها مشاهده می‌شد اما در زمان حاضر در همه‌جا به‌راحتی نمود یافته و به کنار خیابان‌ها آمده است.

مقتدایی در پایان ابراز امیدواری کرد این مشکلات با ورود به سال جدید و حضور میهمانان نوروزی باید کم‌رنگ و برطرف شود و انقلاب زیبایی را در شهر داشته باشیم به گونه‌ای که استان الگویی برای دیگر شهرها باشد.

  1. عبود می‌گه:

    عبدالحسن , دلت میاد , ما این همه ادم خدوم داریم ,این همه خلاقیت , نو اوری وووووووو همه از محل ارث پدرشون دارن خرج مملکت میکنن غر غر کردنت دیگه چیه !!!!!!!!؟