تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۸:۱۴:۲۹
کد مطلب : 94100
جنامی خبر داد:

معضل کمبود پارکینگ در آبادان رفع می شود

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی از رفع معضل کمبود پارکینگ در آبادان خبر داد.

خلیل جنامی اظهار کرد: کمبود پارکینگ در آبادان یکی از مشکلات جدی در این شهر است.

وی افزود: کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر آبادان تلاش های بسیاری برای رفع معضل کمبود پارکینگ در آبادان انجام داده تا جایی که طی روزهای گذشته کلنگ احداث دو پروژه پارکینگ طبقاتی به زمین زده شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر آبادان با اشاره به پارکینگ طبقاتی «الماس شهر» عنوان کرد: این پارکینگ طبقاتی با مساحت زمین  سه هزار مترمربع در هشت طبقه و ۲۴ هزار مترمربع زیربنا احداث می شود. طبقه زیر زمین، همکف، اول و دوم تجاری بوده و در طبقه سوم، چهارم و پنجم پارکینگ قرار دارد؛ طبقه ششم به صورت تفریحی ورزشی احداث می شود.

جنامی در ادامه به پارکینگ طبقاتی «الماس جنوب» اشاره کرد و گفت: این پارکینگ در هفت طبقه و در مساحت دو هزار متر مربع احداث می‌شود که طبقه زیرزمین و همکف آن تجاری، طبقه اول هایپرمارکت، طبقه دوم تا چهارم پارکینگ، طبقه پنجم به صورت هتل آپارتمان یا در صورت نیاز پارکینگ می شود.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی شورای اسلامی شهر آبادان تاکید کرد: کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر آبادان از سرمایه گذاران درخواست می کند برای سرمایه گذاری در خصوص پارکینگ های طبقاتی و سایر بخش ها به این کمیسیون مراجعه کنند.

مرجع / مـهـر