تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۴:۳۴
کد مطلب : 64814
حجت الاسلام قرائتی :

مقام معظم رهبری به خیلی از اجلاس ها روی خوش نشان نمی دهند ولی اجلاس نماز را مفید خواندند

رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت:تغییراتی در کتاب های درسی داده شده است مطالب اضافه شده و اشعاری در این رابطه گفته شده است نماز خانه های مدارس تجهیز شده اند و برای اقامه نماز جماعت طلبه ها به مدارس اعزام شده اند.

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ، حجت الاسلام والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور در گفتگو با رهیاب در خصوص وضعیت نماز در آموزش و پرورش اظهار داشت:تغییراتی در کتاب های درسی داده شده است مطالب اضافه شده و اشعاری در این رابطه گفته شده است نماز خانه های مدارس  تجهیز شده اند و برای اقامه نماز جماعت طلبه ها به مدارس اعزام شده اند.

وی ادامه داد:کارهای خوبی صورت گرفته است ولی هنوز خیلی کار مانده است که باید انجام دهیم امروز ده هزار نماز جماعت در مدارس است که در گذشته نبوده است شاید ۱۰۰ نماز هم در گذشته در مدارس نداشتیم.

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی تاکید کرد:مقام معظم رهبری به خیلی از اجلاس ها روی خوشی نشان نمی دهد ولی در خصوص این اجلاس عباراتی چون اجلاسی مبارک،مفید و مثمر خواندند.

وی اضافه کرد:مقام معظم رهبری هر سال به اجلاس نماز عنایت دارند و تاثیر آن را هم ما در جامعه می بینیم مثلا نماز ظهر عاشورا بر سر همین تبلیغاتی است که امروز در حد گسترده ای در کشور بپا می شود.

وی ادامه داد:در گذشته نمازخانه ها در جاده ها خیلی کثیف و کوچک بود اما امروز صدها مسجد در جاده ها ساخته شده است با اینکه امکانات و بودجه ای ما نداریم اما با همین تبلیغات به لطف خدا خیلی کارها شده است.

منبع: رهیاب