تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۸:۰۳:۰۱
کد مطلب : 63412
بدون شرح:

مقایسه مواضع مدیران اجرایی خوزستان با اظهارات رئیس جمهور در خصوص۹دی

اینکه مدیران استانی در این خصوص چه اظهاراتی داشته اند را طی روزهای گذشته منتشر کردیم لکن آنچه که در اینجا می تواند مورد توجه قرار گیرد مقایسه اظهارت رئیس دولت یازدهم و برخی مسئولین اجرایی در خوزستان است.

 

 

 

به گزارش  عصر آبادان  ،همانطور که مخاطبین محترم اطلاع دارند به مناسبت پنجمین سالگردحماسه ۹ دی سال ۸۸ که بارها مورد تاکید ویژه رهبر انقلاب قرار گرفته است به سراغ برخی مسئولین استانی رفتیم تا نظر آنها را در این مورد جویا شویم.

اینکه مدیران استانی در این خصوص چه اظهاراتی داشته اند را طی روزهای گذشته منتشر کردیم لکن آنچه که در اینجا می تواند مورد توجه قرار گیرد مقایسه اظهارت رئیس دولت یازدهم و برخی مسئولین اجرایی در خوزستان است.

دکتر حسن روحانی که روز سه شنبه و در جریان بازدید از اسکله شهید بهشتی در چابهار و در جمع شماری از دست‌اندرکاران پروژه‌های عمرانی و مدیران استان سیستان و بلوچستان صحبت می کرد، افزود: پیام نهم دی برای مردم و جامعه، وابستگی و عشق به خاندان رسالت و دلدادگی و وفاداری به انقلاب، خط و راه حضرت امام (ره)و مقام معظم رهبری بود.

دکتر روحانی با بیان اینکه حماسه نه دی به معنای حمایت از یک حزب و جناح نبود، تصریح کرد: نهم دی به معنای بیعت مجدد با جمهوری اسلامی ایران، رهبری، انقلاب اسلامی، اصل ولایت فقیه و خاندان امامت و روز همدلی، اتحاد، انسجام و وحدت ملی است.

این در حالی است که مدیران ارشد استان گویا بنا دارند از کشتی اعتدال رئیس جمهور خارج شوند و مسیر دیگری طی کنند برای اینکه یک طرفه قضاوت نکرده باشیم اظهارات این مدیران را بار دیگر در اینجا باز نشر میدهیم تا خود شما با قرار دادن صحبت های آنان در کنار رئیس جمهور و موضع گیریشان شما قضاوت کنید این حرف ها کجا و حرف های رئیس جمهور کجا؟

عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان  در گفت وگو باخبرنگار شبکه اطلاع رسانی رهیاب در خصوص حماسه ۹ دی گفت:وقتی رهبری نظام حرفی می زند حتما یک ایده و نظر پشت سرش است فکر می کنم ۹ دی هم مثل بقیه وقایع تاریخی انقلاب است

وی ادامه داد:هیچ وقت هیچ چیزی را نباید به گونه ای پر رنگ کنیم که خدای ناکرده حساسیت کسانی برانگیخته شود

ارزانی فرماندار اهواز گفت:من معتقدم بزرگ کردن برخی حوادث به ضرر انقلاب است معتقد به دسته بندی و خط بندی مردم نیستم.

فرج الله خبیر معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در واکنش به سوال خبرنگار ما بیان کرد: نظری ندارم.

عماد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری نیز در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص نه دی گفت: گفت من دراین رابطه نظری ندارم بنده کار اجرایی می کنم کار سیاسی نمی کنم،این سوالات به درد جامعه نمی خورد.

تا دیروز با دعواهای دولت و استان بر سر تردد خودروهای پلاک اروند در خوزستان گمان می کردیم اختلاف سلیقه مدیران خوزستانی با دولت فقط در برخی مسائل اقتصادی  است اما امروز با موضع گیری های مدیران استانی که این گمان می رود  که در مسائل سیاسی هم اختلاف سلایقی وجود دارد!

منبع: رهیاب